Προς το περιεχόμενο

στην ανάγκη... dialup


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλησιάζει η μέρα που θα ξανα θυμηθώ την dialup σύνδεσή μου. Kάνω μετάβαση σε 2play και μάλλον θα χρειαστώ κατά τη διακοπή της adsl από τον προηγούμενο πάροχο λίγες ώρες να σερφάρω αλλά με τί, ε με dialup. Υπάρχουν ακόμα οι free dialup συνδέσεις που δίνουν κάποιες εταιρίες? Εάν ναί ποιές είναι αυτές? Από Δευτέρα πρωί αποσυνδέομαι από το ιnternet και ένας θεός ξέρει πότε ξανασυνδέομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζει η μέρα που θα ξανα θυμηθώ την dialup σύνδεσή μου. Kάνω μετάβαση σε 2play και μάλλον θα χρειαστώ κατά τη διακοπή της adsl από τον προηγούμενο πάροχο λίγες ώρες να σερφάρω αλλά με τί, ε με dialup. Υπάρχουν ακόμα οι free dialup συνδέσεις που δίνουν κάποιες εταιρίες? Εάν ναί ποιές είναι αυτές? Από Δευτέρα πρωί αποσυνδέομαι από το ιnternet και ένας θεός ξέρει πότε ξανασυνδέομαι!

 

Παρε καρτα για αυτη την περιπτωση τα free εχουν 5 πλασια χρεωση.Οσα εχουν αριθμο κλησης απο 801.... ειναι με 5πλασια κληση και απο 896.... ειναι πιο φτηνα περιπου 0,35 την ωρα μεχρι τις 22:00 και μετα μεχρι 07;00 το μισο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε καρτα για αυτη την περιπτωση τα free εχουν 5 πλασια χρεωση.Οσα εχουν αριθμο κλησης απο 801.... ειναι με 5πλασια κληση και απο 896.... ειναι πιο φτηνα περιπου 0,35 την ωρα μεχρι τις 22:00 και μετα μεχρι 07;00 το μισο.

 

καλα σου λεει ο φιλος titikos46,παρε μια καρτα.αυτα που λες εχουν αστικη χρεωση,δλδ αμα μεινεις 3 ωρες νετ ειναι σαν να μιλας 3ωρες στο τηλεφωνο.

στο περιπτερο γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ειναι απλο το θεμα...φορας ενα καπελο βαζεις κ μαυρα γυαλια και πας αγοραζεις μια...

Εγω 32 μερες τωρα ετσι την παλευω χαχαχχα χωρις dsl

Και εις αλλα με υγεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βέβαια να πώ πως από τη Forthnet μου έστειλαν σήμερα μήνυμα και έλεγαν πως θα ενεργοποιηθεί η υπηρεσία 2play τη Δευτέρα! Τώρα επειδή το 2play έχει απεριόριστες, λογικά, δεν θα με χρεώνουν και για τις dialup συνδέσεις ε? ή όχι?

Να σας πώ επίσης πως βασικά την dialup την θέλω κυρίως για την περίπτωση που χρειαστώ κάτι από το internet ώστε να σετάρω τον εξοπλισμό για το Internet, άρα δηλαδή δεν θα είναι και για πολλές ώρες ε? Λογικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...