Προς το περιεχόμενο

Crypto Budget Web Camera help!


sukalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

a.ise sigouros oti katevases tous sostous?b.kai ti ennoeis den tous dexetai?

 

ναι ειμαι βεβαιος..εννοω οτι δεν αναγνωριζει τη συσκευη ..μηπως υπαρχει καποια πατεντα για αυτα τα σαβουρο-λογισμικα για να τα δουν τα windows?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai a.petas tin camera kai perneis mia microsoft :P

2.bazeis tous drivers apo device manager ama ginetai me ton tsampouka.diladi dialegeis apo lista kai i have a disk kai me to zori an petixei.kai se alli usb den tin blepei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια..εβγαλα ακρη εχω budget 2 και επρεπε να εγκαταστησω τους drivers για vista απο το site..δεν ηξερα οτι γινονταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μια crypto εχω και ολο προβληματα ειναι.:mad: Την πληρωσα και 50 ευρω πριν καμμια 5ετια.. Τοτε δεν ηξερα..

 

ixa dokimasei tin crypto cu kai tin logitech quick cam xpress.i logitech telios etsi kai etsi gia tin crypto epiikos aparadekti.tora pernei oute me 30 euro tin microsoft vx 1000 pou ine to pio aplo montelo kai apla skotonei.den milao oti 55 euro exei i vx 6000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pouline έχεις δοκιμάσει κάποιες από αυτές που προτείνεις αν έχουν καλή απεικόνιση όταν δεν υπάρχει καλός φωτισμός?

 

επειδή έχω μία creative εδώ και 5 χρόνια, και λέω να την πετάξω, γιατί πρέπει να ανάψω ''λάμπα ανάκρισης'' για να φαίνομαι.

 

αυτή στα 30ε φαίνεται καλή αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pouline έχεις δοκιμάσει κάποιες από αυτές που προτείνεις αν έχουν καλή απεικόνιση όταν δεν υπάρχει καλός φωτισμός?

 

επειδή έχω μία creative εδώ και 5 χρόνια, και λέω να την πετάξω, γιατί πρέπει να ανάψω ''λάμπα ανάκρισης'' για να φαίνομαι.

 

αυτή στα 30ε φαίνεται καλή αγορά.

 

ta logia mou mantepses.autos ine enas apo tous logous pou trone aporipsi kai logitech kai crypto

akoma kai i xiroteri microsoft vx 1000 exei enable low light kai me klisto to fos me blepoun mia xara.kai autos ine kai o logos pou tin ixa parei.exo dokimasei kai tin 1000 kai tin 3000.poli kathari ikona kai xoris tipota fos antitheta me logitech kai crypto pou eugena san arapis.

 

an kai microsoft pou den tin simpatho en toutois oi tipoi exoun apla gamo tis cameres.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία.

υπάρχει ουσιαστική διαφορά μεταξύ 1000 και 3000?

 

καλά η 6000 μ@μάει, αλλά είναι ακριβούστικη..

 

ligo stin analisi.mikri i diafora stin timi opote tha sou lega pare tin 3000.an exeis ta lefta pare kai tin 6000 afou stin praxi apla tha tin kratiseis standard pola xronia.alla kai i 1000 akoma einai poli kali.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφφφ... δίλλημα...

μάλλον θα πάω για την 3000, η 6000 ξεφεύγει αρκετά στην τιμή, και είμαι και σε δύσκολη φάση τώρα.. :-(

 

60 ε για webcam είναι πολλά. (αν και μπορεί να τα αξίζει)...

 

καλά μέχρι να την πάρω θα έχω αλλάξει άλλες 10 φορές γνώμη.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ine pola megapixel parapano i 6000.apla ego tha eperna tin 6000 esto kai 2 mines argotera gia ena logo.ine apo t aliga pragmata sto pc pou to perneis kai to kratas xronia.opote pare to kalitero na min se troei meta o popos sou opos leme kai les giati den pira tin kaliteri ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...