Προς το περιεχόμενο

Έχω ένα ερώτιμα που έχει να κάνει με το laptop μου


rask32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λπν...εχω αυτο το Laptop model VAIO

κ δεν ξέρω γιατί πάει ώρες ώρες πιο αργά κ απο τον θάνατο...τι ώρες ώρες που έχω αρχίσει να το συνιθήζω...το θέμα...

λπν όποιος μπορεί να μου απαντίσει κ να μου δώσει κάποιες λύσεις θα ήμουν πολύ ευγνώμων...:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΟκιμασε να απενεργοποιήσεις απο το msconfig μεσω του run προγράμματα που δεν θελεις να εκκινουν με το λειτουργικο, μετα σκαναρε το συστημα για ιους και παρασιτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες παει αργα τοσο αργα τι εννοεις ....

το συγκρινεις με αλλο λαπτοπ η με καποιο σταθερο ...

 

εχε υπ οψιν σου λοιπον οτι ο φορητος εχει δισκο ποιο αργο 5200στροφων ...αρα αν θελεις να φορτωσεις απο δισκο ειναι λογικο να αργει λιγουλακι....

 

μετα μηπως απο την διαχειριση ενεργειας ειναι στην μεγιστη εξικονομηση ? σου ριχνει τις συχνοτητες ...

 

και αν δουλευεις μπαταρια λογικο παλι να σου ριχνει συχνοτητο φωτινοτητα κλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατα βασην, φταιει ο σκληρος.

 

Ομως, ισως εχει να κανει με τη διαχειριση μπαταριας, που λενε και τα παιδια.

 

Το δικο μου VAIO εχει χειροτερο σκληρο απο τον δικο σου, ομως λιγες φορες ψιλοκολλαει.Αρα, και κατι αλλο παιζει με το δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες παει αργα τοσο αργα τι εννοεις ....

το συγκρινεις με αλλο λαπτοπ η με καποιο σταθερο ...

 

εχε υπ οψιν σου λοιπον οτι ο φορητος εχει δισκο ποιο αργο 5200στροφων ...αρα αν θελεις να φορτωσεις απο δισκο ειναι λογικο να αργει λιγουλακι....

 

μετα μηπως απο την διαχειριση ενεργειας ειναι στην μεγιστη εξικονομηση ? σου ριχνει τις συχνοτητες ...

 

και αν δουλευεις μπαταρια λογικο παλι να σου ριχνει συχνοτητο φωτινοτητα κλπ....

 

Douleuw tis perissoteres fores me reuma...Lpn tha to kanw auto pou eipes me tin diaxeirisi reumatos k elpizw na apodosi...se euxaristw pantws...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...