Προς το περιεχόμενο

Μαυρα μεσανυχτα με routers! Help!


Speculoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θεμα εχει ως εξης. Η αδερφη μου θα κανει μια συνδεση Conn-x, 2 Mbps.

 

Ποιο modem θεωρειτε οτι μπορει να διαλεξει απο αυτα που προσφερει ο ΟΤΕ; Μηπως να αγορασει καποιο αλλο;

 

Συγγνωμη για την οποια αφελεια αλλα δεν εχω καθολου εμπειρια με DSL καθως εδω που ειμαι εχω cable.

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες υπευθυνος καταστηματος της ειπε οτι οχι μονο στην Αττικη αλλα γενικα (!) :confused: δεν υπαρχει το speedtouch.

Της ειπε μαλιστα οτι το ενσυρματο SAGEM που δινει ο ΟΤΕ δωρο με τα 2 Mbps αρκει και με το παραπανω. :-(

 

Οποτε τη βλεπω να βολευεται με αυτο μεχρι τα Χριστουγεννα (της ειπαν απο το καταστημα οτι την επομενη Πεμπτη, δλδ 7 εργασιμες, θα ερθει καποιος τεχνικος για τη συνδεση) και οταν κατεβω Ελλαδα θα της παρω κατι αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου δίνει 1 δωρεάν ο ΟΤΕ, γιατι το ψάχνεις, πρίν συνδεθείς;

 

θα θελεις ενα καλύτερο, αν η αδερφή σου έχει πανω απο 1 pc στο σπίτι (οποτε θελεις 2+ θυρες ethernet), ή θελει να μπαινει με λαπτοπ, ασύρματα (οποτε θελεις wireless).

με 1 pc, και τέτοια σύνδεση (2 Mbps), οποιοδηποτε θα τα βγαζει πέρα.

ή τουλάχιστον, ας συνδεθει, ας το χρησιμοποιήσει κανενα μήνα, και μετά βλέπουμε αν θέλει καλύτερο.

 

 

Ισχύει αυτή η προσφορά?? conn-x με ταχύτητα 768 kbps. Τώρα μόνο ? 18,50 το ΜΗΝΑ! Περιλαμβάνει: WiFi Modem Router.

Όροι - Προϋποθέσεις: * 6μηνη παραμονή στην υπηρεσία. * Αφορά νέους πελάτες conn-x.

http://www.conn-x.gr/packet.asp?t=1#24

τη βλέπω πολύ καλύτερη απο τα 2mb, me Sagem 800, και 27 ευρώ/μηνα. αν δεν κατεβαζεις 24/7, η διαφορά 768 απο 2048, ειναι μικρή.

 

 

υπάρχει και στο Πλαίσιο το conn-x, σε συσκευασίες με το δωρεαν απλο μοντεμ, και με καποια καλυτερα wifi

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=22&category=69978046

ιδια τιμη με ote-shop, δώρο ενα παιχνιδι, PES 2008

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες υπευθυνος καταστηματος της ειπε οτι οχι μονο στην Αττικη αλλα γενικα (!) :confused: δεν υπαρχει το speedtouch.

Της ειπε μαλιστα οτι το ενσυρματο SAGEM που δινει ο ΟΤΕ δωρο με τα 2 Mbps αρκει και με το παραπανω. :-(

 

Οποτε τη βλεπω να βολευεται με αυτο μεχρι τα Χριστουγεννα (της ειπαν απο το καταστημα οτι την επομενη Πεμπτη, δλδ 7 εργασιμες, θα ερθει καποιος τεχνικος για τη συνδεση) και οταν κατεβω Ελλαδα θα της παρω κατι αλλο...

 

elpizo na min ennoeis oti tha plirosei 50 europoula gia ton texniko gia tin egkatastasi kai dne tin kanei moni tis.ntropi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...