Προς το περιεχόμενο

Χαλασμένο άρθρωμα RAM;


Lomar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται! το λάπτοπ μου τώρα και πριν το φορμάτ με έχει ταράξει στις επανεκκινήσεις ειδικά όταν τρέχω κάποιο antivirus (ένα τη φορά εννοώ). και σκέφτομαι οτι ίσως να είναι ιός, αλλά απο την άλλη με τρώει το ενδεχόμενο να έχει χαλάσει το άρθρωμα της ram... μήπως ξέρει κανείς κάποιο τρόπο να ελέγξω αν η ram μου έχει χαλάσει;

 

thnks in advnce!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται! το λάπτοπ μου τώρα και πριν το φορμάτ με έχει ταράξει στις επανεκκινήσεις ειδικά όταν τρέχω κάποιο antivirus (ένα τη φορά εννοώ). και σκέφτομαι οτι ίσως να είναι ιός, αλλά απο την άλλη με τρώει το ενδεχόμενο να έχει χαλάσει το άρθρωμα της ram... μήπως ξέρει κανείς κάποιο τρόπο να ελέγξω αν η ram μου έχει χαλάσει;

 

thnks in advnce!

 

http://www.memtest.org/

 

Μόνο όταν τρέχεις anti-virus σου συμβαίνουν τα restart?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μονο. μπορει να έχω ενα κατεβαστήρι (πχ limewire) και ολα τα αλλα κλειστα και στο άσχετο να επαννεκινήση....

 

Ευχατιστώ πολύ για το site, νά'σαι καλά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μονο. μπορει να έχω ενα κατεβαστήρι (πχ limewire) και ολα τα αλλα κλειστα και στο άσχετο να επαννεκινήση....

 

Ευχατιστώ πολύ για το site, νά'σαι καλά! :-)

 

 

Για σκέψου λίγο καλύτερα μήπως υπάρχει κάποιο pattern, δηλαδή μήπως σου συμβαίνει λόγω υπερθέρμανσης του επεξεργαστή; Για καλό και για κακό πάντως ξεσκόνισε το καλά πρώτα απο ιούς, trojans, malware, adware γενικότερα ... Good Luck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...