Προς το περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικη κονσόλα


zeremefico

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mhn skefteis na paris 360 ,i tha to spasis!!!! i tha to pigenis sto service sinexia(xoris na to piraxis gia na isxi i engiisi) pare ps3 tulaxiston ine axipoisto!!!to 360 den tha lisi to provlima tis thermotitas pote kai i kenurgies ta idia Sk^**ta ine ....den ine thema psixtras...

 

:confused:

Τα ξέρω αυτά αλλά με 4 παιχνίδια του PS3 παίρνω καινούρια κονσόλα...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
mhn skefteis na paris 360 ,i tha to spasis!!!! i tha to pigenis sto service sinexia(xoris na to piraxis gia na isxi i engiisi) pare ps3 tulaxiston ine axipoisto!!!to 360 den tha lisi to provlima tis thermotitas pote kai i kenurgies ta idia Sk^**ta ine ....den ine thema psixtras...

 

ειναι πιο αξιοπιστο ναι.

αλλα το ειναι γενικα αξιοπιστο,αμφιβαλω. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

filaraki i apofasi ine dikia su , an isuna stin thesi mu kai pollon allon pu exun allaxi 2 k 3 fores xbox360!!!!pistepse me tha ixes diaforetiki apopsi,kai kati allo ,kai ego xero oti to ps3 den ftani sta games to 360 ,alla thelis ena lexotanil me to 360 me ton fovo min su kollisi kai rod!!! 450 ps3 kai na nikiazo kanena games ,kai kimame isixos ,ante na agoraso kai kanena fifa ,to 360 ine provlimatiki konsola afti ine i alithia .

post-61777-129062956673_thumb.jpg

pote xana!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την αγορά μιας 52'' LCD (δηλ -2000ευρώ)

 

An kai katoxos Wii, tha elega na apofigeis tin agora tou mono gia ton logo pou anagrafete pio pano ;) Oso deleastiko kai an akougete na paizeis Wii Tennis mprosta tis, tha einai pragmatika krima na vlepeis stin tileorasi sou graphika prohgoumenis genias .. Fisika paizei rolo kai ti paignidia sou aresoun ... An ta paignidia tis Nintendo einai vasika gia sena, tote den yparxei erotima ...

Tora metaksi ton 2 allon, tha elega PS3 gia ton logo tou oti to 2008 fainete poli kalitero gia ekeino para gia to 360 .. Kai parallila diathetei blu-ray drive, opou tha mporeis na apolamvaneis taineies pou tha aksiopoioun tin tileorasi sou .. My 2 cents :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω με το Ps3 σε 37αρα full HD, ειμαι καταευχαριστημενος! Βγαινουν και πολυ καλα παιχνιδια τωρα.. Το wii δε φαινεται τοσο καλα στην τηλεοραση, τσαμπα οι ιντσες... Οσο για ΧΒΟΧ, δε μπορω να σου πω γιατι δεν εχω, αλλα αν θες τοστιερα πηγαινε παρε μια με 30 ευρω καλυτερα :P εχω ακουσει για πολλα καμμενα απο τοτε που βγηκε.. αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχω καεί και γώ...:fear:

 

απλα ειναι τα πραγματα

θελεις παιχνιδια?

παιρνεις XBOX 360(με τα καλα του και τα κακα του)

ενα πολυ αρνητικο κατα την γνωμη μου:οι συχνες βλαβες

 

 

θελεις να παιζεις BR δισκακια(βλεπεις ταινιες αλλα κανεις καποια παραχωρηση στα παιχνιδια)

παιρνεις PS3(και αυτο με τα καλα του και τα κακα του)

ενα πολυ αρνητικο κατα την γνωμη μου:η διπλασια τιμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα ειναι τα πραγματα

θελεις παιχνιδια?

παιρνεις XBOX 360(με τα καλα του και τα κακα του)

ενα πολυ αρνητικο κατα την γνωμη μου:οι συχνες βλαβες

 

 

θελεις να παιζεις BR δισκακια(βλεπεις ταινιες αλλα κανεις καποια παραχωρηση στα παιχνιδια)

παιρνεις PS3(και αυτο με τα καλα του και τα κακα του)

ενα πολυ αρνητικο κατα την γνωμη μου:η διπλασια τιμη του.

ΤΕΛΟΣ!!!

Αγοράζω xbox360 και οταν και αν δούμε φως με τα παιχνίδια PS3 τότε

παίζει να το αλλάξω...

Σας ευχαριστώ όλους για τις πολύτιμες συμβουλές σας:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...