Προς το περιεχόμενο

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ABIT IP35 PRO


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα θέλω να φτιάξω νέο pc και σκέφτομαι να βάλω τη συγκεκριμένη μητρική.Θα ήθελα να ξέρω εαν μου τη προτείνετε.Εάν όχι πείτε μου κάποια μέχρι 150 ευρά δε με ενδιαφέρει to sli ή το crossfire απλά να υποστηρίζει τον core2 duo e6850 thanx a lot!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tin exw tin sigkekrimeni mitriki poli kali.

Ton E6850 ton upostirizi i Abit IP35 Pro.

An deis sto Suport list upostirizi k Quad core.

 

Sta lefta tou E6850 einai kalitera na pereis ton Q6600,

einai kaliteri epilogi apo oles tis apopseis ektos tis katalosis,

alla den 8a pini reuma apo esena alla apo tin DEH :-D.

 

Exi 126,5 sto 3-shop.

K 138 sto plaisio. kalitera sto plaisio apo 8ema rma

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977721&product=973513

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.524350

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poly kalh mhtrikh thn exei enas filos mou kai den exei kanena provlima...oso gia cpu (gia paixnidia) tha protina 6850 vevaia einai me 2pyrines alla exei 1333fsb kai 3,2ghz se anti8esh me ton q6600 pou einai sta 1066fsb kai 2,4ghz....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πλαίσιο? Την ίδια μητρική δε πουλάνε? Αφού την έχει φθηνότερα το e-shop ας την πάρει από εκεί...

 

Ε,δεν ειναι ετσι ακριβως,μπορει καποιο μαγαζι να ειναι πιο φθηνο,αλλα καποιο αλλο να εχει πολυ καλυτερο after sales service....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poly kalh mhtrikh thn exei enas filos mou kai den exei kanena provlima...oso gia cpu (gia paixnidia) tha protina 6850 vevaia einai me 2pyrines alla exei 1333fsb kai 3,2ghz se anti8esh me ton q6600 pou einai sta 1066fsb kai 2,4ghz....

 

Το οτι είναι 1333 fsb είναι χειρότερο Κώστα και όχι καλύτερο... Σημαίνει οτι ξεκινάς ήδη από ψηλό fsb και κατ'επέκτασην έχεις λιγότερα περιθώρια oc... :-)

 

π.χ. Εγώ έχω τον Ε6700, 1066fsb, 2.66Ghz

 

Μετά τον δικό μου βγάλανε τον Ε6750, 1333, 2,66!

 

Με απλά λόγια, όταν εγώ ανεβάσω το fsb στον δικό μου στα 1333, τότε πάω στα 3.33GHz :-)

Γι'αυτό και ο 6750 είναι κατά 100 ευρώ φθηνότερος από τον 6700...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όμως να μην τον ενδιαφέρει το o/c, οπότε ο E6850 είναι ελαφρώς καλύτερος σε θέμα επιδόσεων. Από την άλλη, ο Q6600 είναι μια παρακαταθήκη για το μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...