Προς το περιεχόμενο

προβλημα με το λαπτοπ μου


lamarko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ena mitac και δεν ξερω που να το φτιαξω...Πηγα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι φτιαχνουν μονο τα τουρμπο χ απο λαπτοπ και ολα τα σταθερα...μου ειπαν πως δεν εχουν την τεχνογνωσια...τι να κανω...εχει σπασει απο μεσα ενα πλαστικο που εχει σχεση με το ρευμα και αν το κουνησει λιγο το λαπτοπ κλεινει το pc..μου ειπε ενας μου τον πηγα οτι θελει ενα ειδικο κολλητιρη για να φτιαξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει ελληνικη αντιπροσωπεια οποτε φιλε μου θα περιμενεις επισκευη απο καποιο ηλεκτρονικο..

 

ξερετε καποιον που μπορει να το φτιαξει...οχι απαραιτητα αντιπροσωπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που είσαι αδερφέ;

Ξέρω έναν τσάκαλο Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά ο οποίος ασχολείται μόνο με επισκευές φορητών.

Αν σε βολεύει θα σου στείλω λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File ta Mitac exoun kai sthn Ellada Aantiproswpo, thn zegetron mono pou exei stamathsei na fernei laptop kai axoleitai me ta palmtop & ta gps (ta mio einai brand ths mitac).Gia pare tous thlefwno na deis mhpws ston episkeyazoun....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File ta Mitac exoun kai sthn Ellada Aantiproswpo, thn zegetron mono pou exei stamathsei na fernei laptop kai axoleitai me ta palmtop & ta gps (ta mio einai brand ths mitac).Gia pare tous thlefwno na deis mhpws ston episkeyazoun....

 

τους πήρα τηλέφωνο και τους ρώτησα(είχατε στο παρελθόν την διάθεση ή το servise των mitac) και μου απάντησαν όχι!!!μήπως να πάρει κάποιος άλλος που θα είναι ποιο καπάτσος μπας και μας που την αλήθεια.??

 

έχει σπάσει κάτι στην υπόδοχη του ρεύματος μέσα στο pc.εκεί που μπάινει το φισ του ρεύματος και θέλει μία κόλληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε σου λένε μπούρδες η zegetron ήταν αντιπρόσωπος της Mitac γιατί εγώ το πήρα απευθείας από αυτήν χωρίς ενδιάμεσο πωλητή.Ψάλε τους ένα χεράκι και θα λαλήσουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω...πολυ θελουν μπατ..ες για να στρωσουν..απο τηναλλη τωρα με το καλο ορκίζομαι για πτυχιο και οι δικοί μου θα βαλουν γερα το χερι στη τζεπη...you know what i mean...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...