Προς το περιεχόμενο

Backuped Games on PS2 slim how to?


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω εχω ξαναανοιξει τετοιο ποστ αλλα δν το βρισκω να το ξεθαψω οποτε ξανανοιγω.

Εχουμε κανενα νεο τροπο εκτος απο τα swapmagic&modchip για να παιζουμε παιχνιδια στο PS2Slim?

ΠΧ:να τα παιζουμε απο σκληροδισκο σε usbcase μεσω καποιου *.elf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχω ξαναανοιξει τετοιο ποστ αλλα δν το βρισκω να το ξεθαψω οποτε ξανανοιγω.

Εχουμε κανενα νεο τροπο εκτος απο τα swapmagic&modchip για να παιζουμε παιχνιδια στο PS2Slim?

ΠΧ:να τα παιζουμε απο σκληροδισκο σε usbcase μεσω καποιου *.elf?

 

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι το *.elf και αν μπορω να βαλω εξωτερικο σκληρο δισκο στο slim? Οποια βοηθεια αποδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα *.elf ειναι αρχεια τα οποια αναγνωριζει το PS2 ως εκτελεσημα προγραμματα(οπως τα windows τα *.exe)

 

Για το 2ο μερος και εγω απορω ακομα.

 

Ευχριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχω ξαναανοιξει τετοιο ποστ αλλα δν το βρισκω να το ξεθαψω οποτε ξανανοιγω.

Εχουμε κανενα νεο τροπο εκτος απο τα swapmagic&modchip για να παιζουμε παιχνιδια στο PS2Slim?

ΠΧ:να τα παιζουμε απο σκληροδισκο σε usbcase μεσω καποιου *.elf?

 

1on. mporeis me to memor32 kai memento software pou paei konta sta 50 euro an thimamai kala. einai nea lisi .

2on. ksexna tin lisi "paixnidia apo ton ekswteriko skliro". i simbatotita tous einai tragika mikri. den aksizei na doseis 20-30 euro gia na paizeis ena 5% mono twn paixnidiwn tou ps2 opou ipostirizontai apo to usbadvance...

3on. protimotero na pareis to swapmagic (i to memor32) kai na dokimaseis to usbloader an theleis toso poli na dokimaseis paixnidia apo usb.

 

to swapmagic einai dokimasmeno k douleuei apolita k sigoura. to memor32 einai kati teleiws neo, me polles prooptikes mprosta tou, kali ipostiriksi mexri tora alla paramenei neo, me polla bugs kai akrivo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...