Προς το περιεχόμενο

Ηλιανα η ασχετη


ilianakats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας το ονομα μου ειναι ηλιανα .το μηνυμα αυτο δεν ξερω που θα σταλθει και πως θα παρω απαντηση αλλα το τολμησα γιατι χρειαζομαι βοηθεια.προχτεσ πηρα ενα λαπτοπ χιουλετ πακατ και εχει σαν λειτουργικο συστημα τα windows vista greek και ειναι αναγκη να βαλω windiows xp. μου ειπαν οτι χρειαζονται κατι drivers και με αφησαν στο ελεος του θεου .σας παρακαλω βοηθηστε με .το μεντολο του υπολολιστη ειναι hp 530.θα ημουν πολυ ευγνωμων αν αφιερονατε λιγο χρονο για την επιλυση του προβληματος μου. σας ευχαριστω πολυ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην HP έψαξες για Drivers για XP ? μόνο οι drivers είναι το πρόβλημα ή και το πώς θα βάλεις τα Xp ?

 

καλός ήλθες :-)

 

όλοι με ένα λεπτό διαφορά τελικά το αποφάσισα αν ψάχνω κάτι γρήγορα θα βάλω την αδερφή μου να ποστάρει :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drivers (εν συντομία) χρειάζεται το Λειτουργικό (Windows Xp/ Vista) για να "δει" τι έχει ο φορητός σου.

Από μια σύντομη έρευνα βρήκα αυτό αλλά θα σου πρότεινα να το πας σε κάποιον άλλο να σου το κάνει, εκτός και αν έχεις όρεξη και χρόνο να μάθεις.

Σίγουρα όλο και κάποιος εδώ μέσα θα χαρεί να σε εξυπηρετήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρέσει πάντως που αποκλείουμε την δυνατότητα το αντίθετο φύλο να ξέρει να κάνει format και απλά να ψάχνει οδηγούς μόνο :P

alexzzz στο λινκ σου έχει μόνο για το chipset δεν είναι μόνο αυτοί, τα παιδιά δώσανε το σωστό λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην HP έψαξες για Drivers για XP ? μόνο οι drivers είναι το πρόβλημα ή και το πώς θα βάλεις τα Xp ?

 

καλός ήλθες :-)

 

όλοι με ένα λεπτό διαφορά τελικά το αποφάσισα αν ψάχνω κάτι γρήγορα θα βάλω την αδερφή μου να ποστάρει :devil:

 

axaxa sostos :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρέσει πάντως που αποκλείουμε την δυνατότητα το αντίθετο φύλο να ξέρει να κάνει format και απλά να ψάχνει οδηγούς μόνο :P

alexzzz στο λινκ σου έχει μόνο για το chipset δεν είναι μόνο αυτοί, τα παιδιά δώσανε το σωστό λινκ

 

Οι ποικιλία είναι το άλας της ζωής (αυτό πάει στο link μου)!

Πάντως δεν λέει κανένας ότι δεν ξέρουν να κάνουν format αλλά από τα συμφραζόμενα του αρχικού post καταλαβαίνουμε ότι η Ηλιάνα μάλλον δεν ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα σε ολους.ειναι η δευτερη φορα που ζητω βοηθεια αλλα υπαρχει αναγκη .εχω ενα HP 530 notebook . ειχε vista και του εκανα format και εβαλα xp.εντωμεταξυ στο τει εχουμε δωρεαν ασυρματο ιντερνετ και λεω δε βγαζω ενα κωδικο να μπαινω στο χωρο του τει.ολα ωραια. μου εδωσαν καποιες ρυθμισης .πηγα σπιτι.εφαγα κοκκινιστο. ειδα ειδησεις . :-D και παω να κανω τισ ρυθμισεις. ελα ομωσ που μου λεει οτι μια συσκευη δεν λειτουργει..κοιταω στον υπολιγιστη μου πουθενα ερωτιματικο.πρωτο προβλημα. δευτερο μου πεταει ενα μηνυμα οτι ενας οδηγος μαλλον δεν ειναι συμβατος και μου λεει να βαλω 11.1.0.x; ή 10.0.0.x; inel® proset/wireless.help.what are you doing now:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε το κοκκινιστο τώρα μου άνοιξε την όρεξη και φαίνεται ότι ξέρεις απο καλή κουζίνα.

Τώρα στο θέμα μας. Ρίξεμ ια ματιά για drivers εδώ http://www.intel.com/support/wireless/wlan/sb/cs-025807.htm αρκεί να ξέρεις απο την διαχείριση συσκευών το όνομα της ασύρματης κάρτας, προφανώς θα έιναι η 3945 αν θυμάμαι καλά. Με βάση το μοντέλο της κάρτας επιλέξεις λειτουργικό και...κατεβάζεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηλιάνα με μία μακαρονάδα με κιμά έρχομαι για format άμεσα :) χεχεχεχε. Δεν είναι απλή η διαδικασία. Δεν θα βλέπει τον σκληρό και θα μπερδευτει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...