Προς το περιεχόμενο

Help με RapGet


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι premium user στο rapidshare και δεν ξέρω τι λάθος κάνω,

όταν βάζω όλα τα links στο RapGet δεν τα κατεβάζει...

 

τα links είναι χωρίς τέλειες ενδιάμεσα τους.

μπορει καποιος να με βοηθησει να κανω απο την αρχή τις ρυθμισεις?

 

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αρκει να βγαλεις τις τελειες,αλλα να ειναι και ολοκληρο το λινκ.

 

λοιπον.πηγαινε στις ρυθμισεις,στους διακοσμιτες,διαλεξε rapidshare,και αφου βαλεις ονομα χρηστη και κωδικο,γραψε ενα ονομα απο κατω στην μπαρα,και μετα πατα + ,ωστε να σου εμφανισει το ονομα αυτο που εβαλες στο κουτακι απο κατω.μετα διαλεγεις αριθμο ταυτοχρονων ληψεων,και οτι νουμερο βαλεις εκει,θα βαλεις και στην καρτελα συνδεσεις,που εχει την ιδια ακριβως επιλογη.και μετα εισαι ετοιμος να βαλεις τα λινκ σου να κατεβαινουν.

 

τα αρχεια που εχουνε τελιτσες (Live Links),μην τα κανεις επικολληση στο προγραμμα βγαζωντας απλα τις τελιτσες,αλλα κανε πανω τους δεξι κλικ ιδιοτητες,για να σου ολοκληρο το πραγματικο λινκ.

 

επισης,σε περιπτωση που εχεις καποιο firewall,πρεπει να εχεις βαλει στο rapget,allow any connections.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλος.

δοκιμασε τοτε,να μπεις με internet explorer στην σελιδα του rapidshare,και κανε login.ετσι θα περαστουν στο σκληρο σου κατι cookies του rapid.

και ξαναδοκιμασε με rapget μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο έχω πάθει και εγώ.

 

Έχω premium account στο rs και δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα.

Εχω μπει στο site του rs εχω τσεκάρει το direct downloads (1), λογικα έχει πάρει και τα cookies απο τον IE αλλά ακομα δεν μπορω να κατεβάσω απο κανενα download manager.

Μονο με κανονικο κατεβασμα.

 

Εχω βάλει τους κωδικούς αλλα και πάλι έχω σφάλματα στο download.

Το ίδιο και απο Ubuntu 7.10 με d4x και flashgot!

 

Αν βρείτε καμια λύση να βοηθήσετε....:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

επισης αντι για rapget (το δουλευω και αυτο κανονικα) δοκιμαστε και το IDM (Internet Download Manager). πολυ δυνατο και αυτο! ειχα και εγω προβλημα στην αρχη με το rapget αλλα οι λυσεις ηταν 2:

 

1)να περασετε το user name + password που σας εστειλε (ή εχετε) το rs στους διακομιστες (αφου επιλεξετε rapidshare)

2)να ειναι ενεργα τα λινκ που βαζετε, γιατι ειναι πολυ συνηθισμενο πολλα να σβινονται γρηγορα ή να μην λειτουργουν εξαρχης και ολοι μετα να αναρωτιομαστε: "τι φταιει τωρα...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγω ρε παιδια θελω να χρησιμοποιησω το RapGet με το site netload.us στο οποιο εχω Premium account. Ναι μεν το εχω στην λιστα με τα supported sites απο την αλλη ομως δεν μου εχει πουθενα να βαλω το username και το Password μου στα settings του RapGet. Τι φταιει ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

ειμαι premium user στο rapidshare και δεν ξέρω τι λάθος κάνω,

όταν βάζω όλα τα links στο RapGet δεν τα κατεβάζει...

 

μπορει καποιος να με βοηθησει να κανω απο την αρχή τις ρυθμισεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...