Προς το περιεχόμενο

Δεν λειτουργεί σωστά ο δεύτερος πυρήνας


Ellesar_Ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτρεξα σήμερα ένα demo του Crysis να δω αν μπορεί να το παίξει ο υπολογιστής μου και παρατήρησα ότι ενώ ο ένας πυρήνας δούλευε μεταξύ 90 και 100%, ο άλλος κοιμόταν στο 3-17%. Τι φταίει; Έχω Vista πάνω, και πιστεύω ότι είναι άλλο ένα πρόβλημα συμβατότητας, αλλά δεν μπορώ να βρω κάποια λύση όσο κι αν έψαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xwris na mporw na sou pw sigoura nomizw oti ftaiei pou einai demo, an breis to kanoniko kai to tre3eis des an sou kanei to idio. Kai fysika oti de douleuoun kai oi 2 pyrhnes to idio de shmainei oti exei problhma, e3artatai pws tous xrhsimopoiei to ka8e programma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θέμα ήταν να δοκιμάσω να δω αν τρέχει το παιχνίδι στον υπολογιστή μου για να μην χαλάσω τα λεφτά μου τσάμπα. Είδα ότι ψιλοκόλλαγε οπότε "μπορεί" το αυθεντικό, αν χρησημοποιήσει και τους δύο πυρήνες να μην κολλάει. Δεν ρισκάρω όμως 34 λίρες (αγγλία μένω) για ένα μπορεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το laptop της Acer, το Aspire 5920G με intel core duo 2GHz, 2GB ram, nVidia GeForce 8600M GT 256MB-1GB turbo cache. Σηκώνει για την πλάκα του το Call of Duty 4 αλλά κόλλαγε αρκετά στο demo του Crysis. Λες να κάνει μεγάλη διαφορά αν δουλέψει και ο δεύτερος πυρήνας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...