Προς το περιεχόμενο

Yahoo mail (Σοβαρό πρόβλημα)


Andree

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, εδώ και 1 ώρα προσπαθώ να μπω στο mail μου στο yahoo και μου βγάζει ''Υπέρβαση ορίου χρόνου της σύνδεσης" (στο mozilla) ή "Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας'' (στον internet explorer). Το ίδιο γίνεται και από άλλο computer απ' όπου προσπάθησα να μπω (εν τω μεταξύ μπαίνω κανονικά σε ένα άλλο mail που έχω στο yahoo). Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό, τί μπορεί να συμβαίνει?:-(

 

ΥΓ: Σ' αυτό το mail μπαίνω καθημερινά και με αυτό έχω γραφτεί σε διάφορους trackers.

 

ΥΓ: Πριν από λίγο κατάφερα να μπω 2 φορές (άλλαξα κωδικό-καλού κακού) αλλά και πάλι ''φόρτωνε'' πολύ ώρα πριν μπει π.χ. στα εισερχόμενα (και εμφάνιζε πάλι τη σελίδα με το παραπάνω μήνυμα). Μήπως συμβαίνει αυτό λόγω φόρτου μηνυμάτων...αν ναι που μπορώ να δω το όριο των μηνυμάτων που μπορώ να έχω αποθηκευμένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, πρέπει να είναι γενικότερο πρόβλημα. Από τις 5 περίπου το απόγευμα ούτε εγώ μπορώ να δω αλληλογραφία, είτε μέσω Thunderbird είτε από τον browser. O server που απαντάει στο gr.f269.mail.yahoo.com φαίνεται νεκρός.

 

 

EDIT: Δεν πρόλαβα να κάνω το post και μόλις συνδέθηκε και κατέβασε mail o Thunderbird. Μπαίνει και από web, αλλά αργεί κάπως να συνδεθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...