Προς το περιεχόμενο

Tarja Turunen @ Fuzz club


Shocker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια,99% θα πάω.

Και έχω ένα πρόβλημα,ξέρει κανεις πως μπορω να παω με Μεσα Μαζικης Μεταφοράς?

Βασικα τον γυρισμο σκεφτομαι περισσοτερο

 

Έχει κανεις καμμια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε. Μπες στο site του Fuzz κι όλο θα λέει. Στην τελική ταξάκι.

 

Αν δε λέει τίποτα για δρομολόγια, δίνει σίγουρα οδό κλπ (αυτό έλειπε!!). Εχε ανοιχτό από δίπλα το site του ΟΑΣΑ και δες τα δρομολόγια. Το πολύ να χρειαστεί ν' ανεβοκατέβεις 1-2 δρόμους αν δεν έχει στάση εκεί κοντά.

 

Κι ανέβασε φωτό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως από που έρχεσαι,αν και λογικά δεν μένεις κέντρο προς τα νότια για να μην το ξέρεις...είναι το πρώην club 22,λεωφόρος Βουλιαγμένης 22...λεωφορεία από κέντρο σίγουρα Α3,Β3,ίσως περνάει και το Β4 και από μετρό και Άγιο Ιωάννη να κατέβεις πάλι δεν είσαι τρομερά μακρυα (επειδή δεν ξέρω κατα πόσο είναι κοντά Νεός Κόσμος,Συγγρού-Φιξ κτλ.)...ελπίζω να βοήθησα λίγο,για τυχόν απορίες,ξαναρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tarja Turunen @ Fuzz Club | 15/12/07

 

Τελικά αξιώθηκα και βρέθηκα εκει.Ξεκινώ:

Με το φτάνουμε,στις 8:20,μπαίνουμε μέσα.Είχαν ανοιξει τις πορτες γιατί εκανε πολυ κρυο.Μπαίνοντας μέσα έπαιζε Within και μεχρι τις 9:35 που εμφανιστηκε η Ταρια,είχαν βάλει παρα πολυ ωραία τραγουδια στο ηχεία.Πωπω,μόλις έπαιξε Haunting απο Kamelot,φτιαχτηκα ::)

Απο την εκφραση της Ταρια κατα την εμφανιση της,καταλαβα ότι ενθουσιαστηκε απο τον πολυ κοσμο,τον οποίο ουτε αυτη τον περιμενε.Μπηκε με πολυ πάθος και όρεξη για τραγούδι.Καλα,η φωνή της ήταν απλά καταπληκτικη[καθώς και αλανθαστη] όπως και η εμφανιση της[την οποια την αλλαξε γύρω στις 4-5 φορές!Οι εκτελέσεις των τραγουδιων ήταν παραδοξως πολυ "μεταλικες" κάτι το οποίο δν το περιμενα.Τα υπολοιπα ατομα της παρέας της ήταν παρα πολυ καλα.Ξεχωριζε ο Terrana ο οποιός είναι απλα respect!!!

Τελιωσε στις 23:15.

Προς εκπληξη όλων εμφανιστηκε και η κοκκινομάλλα των Epica η οποια βγηκε φωτογραφίες με το κοινο και εδωσε αυτογραφα.

Αυτα...

 

Με λίγα λογια,πέρασα πολυ καλα.

 

Υ/Γ:Μου την εσπασε που είχαν ανοιχτο το air-condition και δν εβγαλα το μπυφαν ουτε λεπτο απο πάνω μου

Υ/Γ2:Το Poison ήταν το highlight της συναυλιας :icon_mrgreen: ;D

Υ/Γ3:Περιμενα οτι μεχρι τώρα θα ειχε κανει μια αναφορα ο Νικος αλλα τπτ,για αυτο ειπα να κανω εγω ενα review της συναυλιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη συναυλία ήταν μια δυνατή εμπειρία αισθήσεων.. Η γυναίκα είναι ΘΕΑ και ως καλλιτέχνης και ως γυναίκα . Τα λόγια είναι φτωχά για να εκφράσουν τις διαστάσεις και τα επίπεδα της φωνής της.

Και οφείλω να ομολογήσω οτι στην σκηνική της παρουσία ήταν πιο ρόκ απο ότι με τους Nightwish.

Αν και είχα πάει με αρκετούς ενδιασμούς.. έφυγα γεμάτη και απόλυτα ικανοποιημένη απο αυτό που είδα, άκουσα και ένιωσα. Πλέον η Tajra για μένα τουλάχιστον θεωρείτε η πιο χαρισματίκη καλλιτέχνης σε αυτό το χώρο.

 

Και αναρωτιόμουνα πια ήταν η κοκκινομάλα που είχε έρθει στο τέλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...