Προς το περιεχόμενο

Ερωτηματολογιο πτυχιακης μου online shopping,please read


kostasp27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα την συμμετοχη σας στην απαντηση του ερωτηματολογιου μου για την πτυχιακη μου εργασια.

 

το ερωτηματολογιο αφορα χρηστες ιντερνετ που εχουν κανει καποια αγορα προιοντος μεσα απο καποιο ηλεκτρονικο καταστημα.

 

μελεταω την συμπεριφορα του online consumer.

το ερωτηματολογιο αποτελειται απο 40 ερωτησεις επιλογης, ναι η οχι.

 

οποιος λοιπον θελει να παρει μερος ας κατεβασει το ερωτηματολογιο, ειναι στα αγγλικα (λογο κολλεγιου!) και θα βρει μεσα και το E-MAIL μου να το στειλει απαντημενο.

 

οσοι λαβουν μερος μετα την ολοκληρωση της ερευνας θα λαβουν τα αποτελεσματα της ερευνας , (εννοειται θα υπαρχει ανωνυμια).

 

Download here

http://rapidshare.com/files/75520230/questionnaire_-_online_shopping.doc.html

 

Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα για τον χρονο σας κ την βοηθεια σας στην ολοκληρωση της πτυχιακης μου.

 

Κωστας Π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήταν καλύτερα να μην χρειάζεται να κατεβάσουμε το zipaκι και να σου στείλουμε email,πιστεύω δε θα έχεις πολλές συμμετοχές.Γιατί δε κάνεις κανένα site (free) ή ακόμα και blog και να έχεις τις ερωτήσεις εκεί? θα έχεις περισσότερες συμμετοχές :D

Φιλικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι ενα αρχειακη του word 180Κ πολυ μικρο το κατεβαζετε σε δευτερολεπτα, οι απαντησεις οι περισσοτερες συμπληρωνονται γρηγορα με ενα ναι η οχι,

 

4-5 λεπτα υποθεση ειναι.

η λυση σου φιλε μου, μου φαινεται χρονοβορα και εχω τρεξιμο με την πτυχιακη δεν νομιζω οτι ειναι κοπος να δωσεις 5 λεπτα απο το χρονο σου σε μια ερευνα που οταν ολοκληρωθει θα σταλει σε ολους οσους πηραν μερος,

ετοιμη πτυχιακη πανω στο θεμα, στα αγγλικα.

 

ευχαριστω και περιμενω απαντησεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...