Προς το περιεχόμενο

hi5...


Commentator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ρωτας? θελεις να κανεις profile αλλά φοβασαι μηπως μπλέξεις σε κανενα κύκλωμα :-P

χεχε όχι:lol:απλά θέλω να τους θάψουμε λίγο:P:p

είχα φτιάξει profile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σα να λες ελα να κουτσομπολεψουμε ενα μεγαλο μερος του πληθυσμου της γης, δεν ειναι καποια κλειστη κοινωνια το hi5, μαλλον θες να σχολιασεις ενα συγκεκριμενο μερος αυτου, καθως σχεδον ολοι εχουν profiles και στο myspace και στο facebook, απλα το hi5 ξεκινησε πρωτο απο αυτα τα 3(αν δεν κανω λαθος), αν και πιστευω οτι ειναι πλεον δημοφιλες σε πιο μικρες ηλικιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πιστεύω πως είναι ένα πολύ καλό σαιτ κοινωνικής δικτύωσης. Κάποιος θα μπορούσε να πει γενικά πως το καλύτερο δίκτυο είναι εκεί που βρίσκονται οι φίλοι σου. Όμως το design στο Μyspace με χαλάει κάπως και το Facebook είναι κάπως private, εφόσον δεν μπορείς να δεις τις φωτογραφίες αγνώστων.

 

Τo hi5 το χρησιμοποιώ από τον Ιούνιο του 2007 καθημερινά και μπορώ να πω πως σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος. Για μένα το ίντερνετ είναι hi5, MSN messenger και youtube .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω λαμβάνω κάθε 2-3 μέρες κι από ένα spam από το συγκεκριμένο site. Ξέρω λοιπόν, αν αποφασίσω ποτέ να μπω σε αυτό το τρυπάκι, ποιο site δεν θα προτιμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πιστεύω πως είναι ένα πολύ καλό σαιτ κοινωνικής δικτύωσης. Κάποιος θα μπορούσε να πει γενικά πως το καλύτερο δίκτυο είναι εκεί που βρίσκονται οι φίλοι σου. Όμως το design στο Μyspace με χαλάει κάπως και το Facebook είναι κάπως private, εφόσον δεν μπορείς να δεις τις φωτογραφίες αγνώστων.

 

Τo hi5 το χρησιμοποιώ από τον Ιούνιο του 2007 καθημερινά και μπορώ να πω πως σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος. Για μένα το ίντερνετ είναι hi5, MSN messenger και youtube .

 

Ε ναι πως θα βλέπεις τις φωτογραφίες από τα γκομενάκια!!!

Ενώ στο facebook το γκομενάκι σου βάζει μια profile photo και ένα limited profile και τέλος. Είδες ρε να πάρει κάτι πράγματα... ΑΙΣΧΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω λαμβάνω κάθε 2-3 μέρες κι από ένα spam από το συγκεκριμένο site. Ξέρω λοιπόν, αν αποφασίσω ποτέ να μπω σε αυτό το τρυπάκι, ποιο site δεν θα προτιμήσω.

 

αυτό μάλλον έχει να κάνει με την επιμονή του hi5 να του δώσεις πρόσβαση στα mail contacts σου για να βρει φίλους σου που είναι και εκείνοι γραμμένοι.... και υποθέτω αρκετοί δίνουν το username και password του web mail τους....

 

Εγώ έκανα accept ένα invitation φίλου και γράφτηκα και μόλις είδα το παραπάνω απλά δεν ξαναμπήκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oles oi ftinogkomenes oi poZer-Emo oi Trendules+oi sfixtes di8en Appolwnes eki mesa ine..T perimeneis omws osoi ine mesa eki ine+eki ekso+Kykloforun eleu8eroi.8elun oloi tus ena xeri ksylo+ena xeri ksylwma to PC.Dn aksizun na aggizun t pliktrologio.:devil: F@CK tHem All

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχω άσχημη άποψη για τους χρήστες, λόγω κάποιον τραγελαφικών γεγονότων που είδα εκεί μέσα. Αλλά εσύ ρε παιδί μου είσαι εμπαθής... κια υπερβολικός, slightly :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εμαθα ποτε να εχει καταφερει κανεις να πηδήξει απο αυτο το σιτε.. :Ρ

 

οποτε μαλλον δεν μας κανει ...

 

αλλο λογο για να φτιαξω προφιλ εκει δε βρήσκω..

αφου η μονη επικοινωνια μεταξυ των μελων ειναι το shoutbox.. και τα σχολια στης φωτογραφιες.Βλεπεις κατι αγελαδες και σχολια απο κατω... πωπω κουκλαρα,αστερι, θεα, κόρη ζαχαροπλαστη.. και οτι αλλο κουφο μπορείς να ακούσεις.

Μια απ τα ίδια και για το joy.gr..Απλα το μονο που ωφελει καποιον τετοια σιτε.. ειναι να επιβεβαιώσει την "υποτηθεμενη ομορφιά του" και αν εχει παρει καλή ποζα και φαινεται το ποντίκι ή το πεταχτο βυζι.Τεσπα.. Ακυρα σιτε υπαρχουν πολλα.. δεν θα τα ριξουμε ολα σε ενα.. που τουλαχιστον εχει γινει καλη δουλεια απο αποψη promotion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιητή εγώ την πρώτη φορά που βρήκα αυτό το σαιτ κατενθουσιάστηκα...Να σου πω γιατί... Γιατί βρήκα φιλαράκια από το Γυμνάσιο, Λύκειο, Πανεπιστήμιο....Επίσης βλέπω αμέσως φωτογραφίες τους και πως έχουν ασχημύνει ομορφύνει, μεγαλώσει, γεράσει... Βλέπω πως πέρασαν στις διακοπές, στην εκδρομή, στο γήπεδο....Εγώ είμαι Ρόττερνταμ και μέσω του hi5 έχω βρει γνωστούς σε Αμερική, και κρατάω επαφή με Ελλάδα. Πιο πολύ επικοινωνώ μέσω ίντερνετ με φίλους παρά με το κινητό με τους γονείς μου. Αν βάλεις σε αυτό το περιτύλιγμα το email και το instant messaging έχεις ένα τεράστιο φάσμα δυνατοτήτων που η ανθρωπότητα δεν μπορούσε να διανοηθεί πριν 20 χρόνια...

 

Το ίντερνετ εν γένει και όχι μόνο το hi5 μας έχουν φέρει τόσο κοντά.... Τώρα αν θες να δεις το ποτήρι μισοάδειο, μπορείς να επικαλεστείς το Σαμαράκη που είχε πει : «Ποτέ άλλοτε οι στέγες των σπιτιών μας δεν ήταν τόσο κοντά η μία στην άλλη όσο είναι σήμερα, κι όμως ποτέ άλλοτε οι καρδιές μας δεν ήταν τόσο μακριά η μία από την άλλη όσο είναι σήμερα. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...