Προς το περιεχόμενο

Wireless USB Stick


_LunaTiC_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Θέλω να πάρω ένα Wireless USB Stick για να συνδέσω ένα σταθερό σε ένα ασύρματο δίκτυο. Δεν παίρνω κάρτα για να μπορώ να το χρησιμοποιώ σε διάφορους υπολογιστές χωρίς πολλά πολλά!

Στο ίδιο χώρο παίζει ένα λαπτοπ και έχει 2 γραμμές από το δίκτυο. Θέλω το σταθερό να έχει από 2 και πάνω.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο Wireless USB Stick με πάρα πολύ καλή λήψη; Ευχαριστώ!

 

PS. Αλήθεια το λαπτοπ που την έχει την κεραία; Ένα TOSHIBA A100-912.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ίδιο χώρο παίζει ένα λαπτοπ και έχει 2 γραμμές από το δίκτυο. Θέλω το σταθερό να έχει από 2 και πάνω.

afto pou kolaei , de to piasa... to laptop exei 2 grames....orea...to stathero tha tou valeis mia wireless...i defteri ti thes na eine?? an exi ethernet k thes ethernet ok...allios 2 wireless...

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο Wireless USB Stick με πάρα πολύ καλή λήψη; Ευχαριστώ!

ta "kala" wifi usb sticks exoun pano kato tin idia apodosi...

ego exo to ASUS WL-167g kai pezei polu kala sta 20 metra pou to xo....

PS. Αλήθεια το λαπτοπ που την έχει την κεραία; Ένα TOSHIBA A100-912.

ensomatomeno tsipaki mesa ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 grammes enoei entash shmatos tou wifi.2 grames omws se ti taxythta?giti oso peftei to shma sou katebazei kai thn taxythta.an exeis 2 sta 54 eisai kala.ta laptop exoun tis keraies,2 synh8ws(main kai aux) sth o8onh.

 

Όντως τα laptop έχουν τις κεραίες στην οθόνη, η Acer μάλιστα αν θυμάμαι καλά έχει και ένα αυτοκολλητάκι που δείχνει που είναι η κεραία. Όσο για το USB Stick, έχω και εγώ το ίδιο ASUS με τον tsakonas και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

afto pou kolaei , de to piasa... to laptop exei 2 grames....orea...to stathero tha tou valeis mia wireless...i defteri ti thes na eine?? an exi ethernet k thes ethernet ok...allios 2 wireless...

 

2 γραμμές σήμα εννοούσα!

 

2 grammes enoei entash shmatos tou wifi.2 grames omws se ti taxythta?giti oso peftei to shma sou katebazei kai thn taxythta.an exeis 2 sta 54 eisai kala.ta laptop exoun tis keraies,2 synh8ws(main kai aux) sth o8onh.

 

έχω 2 γραμμές στα 36Μbps... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...