Προς το περιεχόμενο

Ρύθμιση δεξί κλίκ στο DVD


manlian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε, έκανα σήμερα φορμάτ, και ενώ όλα πήγαν καλά στην εγκατάσταση windows και προγραμμάτων διαπίστωσα μια μικρή αλλαγή: Όταν βάζω ένα DVD που τρέχει με autorun (DVD εγκατάστασης παιχνιδιού η προγράμματος) το διαβάζει και το τρέχει κανονικά από μόνο του. Όταν όμως θέλω να μπώ μέσα στο DVD και να δώ τα αρχεία που περιέχει, πηγαίνοντας στο My Computer κάνω δεξί κλίκ πάνω του και βλέπω ότι δεν μου βγάζει τις επιλογές open η search που είχε παλιά. Έχει όλα τα άλλα εκτός από αυτές. Ο μόνος τρόπος που έχω για να μπώ είναι το search των windows όπου επιλέγω αναζήτηση στο DVD, και έτσι μπαίνω μέσα. Ξέρετε τι μπορώ να ρυθμίσω ώστε να ξανααποκτήσω αυτές τις επιλογές όταν απλά κάνω δεξί κλικ πάνω στο DVD που έχω βάλει μέσα και να μη χρειάζεται να το κάνω...μέσω Λαμίας; Δεν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου όμως όποιος μπορεί να ξέρει κάτι παρακαλώ ας βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lipon dokimase to parakato...

opou kai ean ise ... pata to windows key apo to pliktrologio sou mazi me to e

tha sou aniksi ena parathiro pou tha se exi vali mesa sto my computer ala sta aristera tha sou exi to pc sou se dendriki morfi! opote apo eki ean epileksis to DVD sou tha boris na ploigithis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...