Προς το περιεχόμενο

help!!!θα το σπασω το ριμαδι!!!


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ακουστε,εχο windows χρ σπ2 και ολα πιγαιναν μια χαρα μεχρι χτες!εκει π το ανοιγα και περιμενα να μ βγαλει αυτο για τον κωδικο δεν μ βγαζει τπτ παραμονο ενα "windows xp",,την κλασσικη οθονη εναρξης δηλαδη,αλλα δν μ μπαινει στα windows!!επειδη εχο και αλλα windows μπαινω στα αλλα οποτε δν πρεπει να ειναι προβλημα hardware....το μονο π θυμαμαι να εκανα ειναι να ειχα ψιλοζωρισει την μνημη...τι μπορει να φταιει??χρειαζομαι επειγοντος βοηθεια!

ευχαριστω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε ένα system restore και νομίζω θα είσαι μια χαρά :)

 

System restore εννοείς με το δεύτερο λειτουργικό σωστά;; Δεν θα αλλάξει όμως κάτι νομίζω αφού είναι δύο ξεχωριστά λειτουργικά. Αφήνω ένα παραθυράκι ανοιχτό γιατί δεν έιμαι σίγουρος οτί χρησημοποιούν και τα 2 λειτουργικά την ίδια registry (ίσως να είπα την μ__ακία της μέρας)...

 

Προτείνω κι εγώ να μπεις με ασφαλή λειτουργία, αλλιώς όπως προείπαν τα παιδιά διόρθωση εγκατάστασης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω συναντησει και εγω αυτο (σε ασχετες στιγμες) και προτεινω αντι για safe mode, να πας εκει που λεει εκκινηση με "Last good configuration" ή κατι παρομοιο, δε θυμαμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...