Προς το περιεχόμενο

τα ματακια μου!!!


foititria

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι φοιτήτρια και εχω πολλα αρχεια σε doc .μπορω να διαβαζω αλλο στο laptop τα ματια μου υπαρχει καποιος αλλος τροπος.διαβασα καπου για το e-reader της sony αλλα δεν το βρισκω στην ελληνικη αγορα.help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω καταλαβα τι ψαχνεις, δεν ξερω αν εχει βγαλει κατι η sony, παντως υπηρχε ενα αρθρο εδω στις ειδησεις για μια συσκευη που φανταζομαι οτι ειναι αυτο που ψαχνεις και οτι ειχε εξαντληθει απο το amazon.

 

Δεν ξερω που μπορεις να βρεις κατι τετοιο, δεν ξερω καν αν ψαχνεις αυτο που εχω στο μυαλο μου. Φανταζομαι οτι μιλας για μια μικρη λεπτη συσκευη που ειναι οθονη και μπορεις να διαβασεις αρχεια βιβλια ή και εφημεριδες.

 

Παντως νομιζω οτι και αυτο δε θα σε βοηθησει καθως και παλι σε οθονη θα εισαι. Το καλυτερο ειναι να εκτυπωνεις τα αρχεια σου γιατι οντως τετοιο στυλ διαβασματος στο pc ειναι κουραστικο, οποτε η λυση για μενα θα ταν ο εκτυπωτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι φοιτήτρια και εχω πολλα αρχεια σε doc .μπορω να διαβαζω αλλο στο laptop τα ματια μου υπαρχει καποιος αλλος τροπος.διαβασα καπου για το e-reader της sony αλλα δεν το βρισκω στην ελληνικη αγορα.help!

 

Φοιτήτρια!!! Τι σόι φοιτήτρια είσαι που για να καταλάβει κάποιος τι θες πρέπει να πάει στην Πυθία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι φοιτήτρια και εχω πολλα αρχεια σε doc .μπορω να διαβαζω αλλο στο laptop τα ματια μου υπαρχει καποιος αλλος τροπος.διαβασα καπου για το e-reader της sony αλλα δεν το βρισκω στην ελληνικη αγορα.help!

 

Και γιατί δεν τα τυπώνεις.. ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...