Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με iPod Classic


avatar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

Αγόρασα ένα iPod Classic και έχω το εξής πρόβλημα

 

Όταν χρησιμοποιώ iTunes για να μεταφέρω όλα δουλεύουν ΟΚ

 

Όταν χρησιμοποιώ όμως κάποιο άλλο πρόγραμμα που υποστηρίζει iPod (π.χ Anapod Explorer, Media Monkey κτλ κτλ) παρ' όλο που αναγνωρίζουν κανονικά το iPod και μεταφέρουν τραγούδια σε αυτό, τα τραγούδια δεν εμφανίζονται στο menu του iPod. To θέμα είναι ότι τα τραγούδια έχουν μεταφερθεί κανονικά στο iPod (το βλέπω και από το interface των πιο πάνω προγραμμάτων αλλά και από τον Explorer - τα γνωστά, renamed και hidden folders στο iPod)

 

Έχω κάνει πολλές φορές reset (restore) τη συσκευή

Τα τραγούδια δεν έχουν DRM

Προφανώς δεν θέλω να χρησιμοποιώ το iTunes

 

Μήπως έχει συναντήσει και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα? Φαντάζομαι κάτι κάνω εγώ λάθος γιατί αυτά τα προγράμματα είναι βέβαιο ότι δουλεύουν

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε βολεύει το iTunes?Καλά,στην αρχή ούτε εγώ το γούσταρα τρελά αλλά μετα συνηθίζεται και είναι εύκολο...βέβαια,δεν έχω δοκιμάσει κανα άλλο πρόγραμμα η αλήθεια είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε βολεύει το iTunes? Καλά,στην αρχή ούτε εγώ το γούσταρα τρελά αλλά μετα συνηθίζεται και είναι εύκολο...βέβαια,δεν έχω δοκιμάσει κανα άλλο πρόγραμμα η αλήθεια είναι

 

Γενικά το βρίσκω αρκετά "φτωχό" και αργό σε σχέση με άλλους media managers

 

Ο βασικός λόγος όμως είναι ότι δεν μπορώ από το iPod να μεταφέρω αρχεία πίσω στο PC ενώ με τα άλλα προγράμματα είναι απλό να γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizw gia na metafereis piso sto pc mp3 yparxoun eidika programmata kai kanena player den mporei na to kanei.

oxi kai ftwxo to itunes,akoma na vrw kati pou den to kanei.isos se xegela to minimal interface (opos ola tis apple) psaxe kalitera kai kanei ta panta....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...