Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο PC Game για το 2007


privateer

Καλύτερο PC Game για το 2007  

1 μέλος έχει ψηφίσει

  1. 1. Καλύτερο PC Game για το 2007

    • BioShock
      14
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
      51
    • Command & Conquer 3 Tiberium Wars
      8
    • Company of Heroes: Opposing Fronts
      1
    • Crysis
      41
    • DiRT
      1
    • Enemy Territory: Quake Wars
      0
    • Gears of War
      9
    • Half-Life 2: The Orange Box
      5
    • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
      2
    • Supreme Commander
      2
    • Unreal Tournament 3
      2
    • The Witcher
      12
    • World in Conflict
      1
    • World of Warcraft: The Burning Crusade
      17
    • Medieval II: Total War Kingdoms
      2
    • The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar
      2
    • Άλλο
      6


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ θα είχα διαλέξει σίγουρα κάτι μεταξύ Bioshock, Witcher, UT3 (για το MP του). To COD4 είναι τρομερό στο SP αλλά το MP του το βρήκα στριμόκωλο και λίγο αργό αν έχεις συνηθίσει τα UT. Το Crysis αν και το έπαιξα σε 8800 gtx δεν ήταν τίποτα άλλο παρά το farcry με next-next-gen graphs και την nano-suit (been there - done that φάση), όσο για το MP του στην Beta που έπαιξα μου θύμισε κακέκτυπο του ET-QW, not my style. To HL2-EP2 πολύ καλό, αλλά έχω αρχίσει να βαριέμαι το HL2. Το Portal απίστευτο, αλλά είναι ένα μικρό mod ουσιαστικά. Το Stalker είναι καθαρά love it or hate it game.

Οπότε "πέφτει" στα χέρια μου ένα "καθυστερημένο" παίγνιο το οποίο ζέχνει κάτι από κονσόλες και MS (μπλιαχ - όχι το Halo 2). Επειδή σέβομαι τον developer λέω ας του δώσω μια ευκαιρία (να δω γιατί τόσος ντόρος), αν και μάλλον με M/K θα suckάρει άσχημα (βλέπε Lost Planet). Άντε γεια - μιλάμε για αρρώστια, όλο το Σ/Κ μέσα με 2 non-stop τερματισμούς για να πάρω και τα 2 paths. Την Δευτέρα το αγόρασα original και από τότε MP μόνο. Πιστεύω και ο πλέον άσχετος να κατάλαβε ποιο game εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα συγχαρητήρια μου και πολλά ευχαριστώ (νομίζω ότι μιλάω εκ' μέρους πολλών) στον moderator "privateer" που μας έφτιαξε αυτό το υπόμνημα ώστε να δούμε μέσα από αυτήν την ψηφοφορία πιο ήταν το καλύτερο game της χρονιάς:-) Νομίζω ότι η ιδέα μου έπιασε τόπο :

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=226975&page=9

 

Και όσο για την ψήφο μου <Άντε και για Crysis 2>:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...