Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με αριθμό χαρακτήρων


Kavamarou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, παιδιά!!Έχω ένα P1i και το μονό μήνυμα δέχεται μόνο 70 χαρακτήρες. Στις ρυθμίσεις δοκίμασα τα πάντα αλλά τίποτα. Ρώτησα στη βόνταφον (που είναι το δίκτυό μου) και δεν ήξεραν τι τους γίνεται...Είναι πρόβλημα συσκευής ή δικτύου;;;;Αλλάζει αυτό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα κινητού.Εγώ απέκτησα πρόσφατα το Nokia 6267 και στο 1ο μήνυμα μπορώ να γράψω μέχρι 60 χαρακτήρες. Δοκίμασε να του κάνεις update στο λογισμικί του κινητού και ίσως να αλλάξει κάτι, γιατί προσωπικά δεν έκανε τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το site της Sony Ericsson θα κατεβάσεις το update manager και θα το εγκαταστήσεις..Μετά απλά ακολουθείς τις οδηγίες..Σημαντικό να έχεις DSL γραμμή και να έχεις πάρει ένα backup..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, παιδιά!!Έχω ένα P1i και το μονό μήνυμα δέχεται μόνο 70 χαρακτήρες. Στις ρυθμίσεις δοκίμασα τα πάντα αλλά τίποτα. Ρώτησα στη βόνταφον (που είναι το δίκτυό μου) και δεν ήξεραν τι τους γίνεται...Είναι πρόβλημα συσκευής ή δικτύου;;;;Αλλάζει αυτό;;;

 

Συγνώμη κιόλας που θα επέμβω ίσως και άσκοπα αλλά είναι γνωστό οτι το P1i οταν γράφεις ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ σου γράφει λίγους χαρακτήρες.

Για δοκίμασε να γράψεις με ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα και νομίζω το πρόβλημα σου θα λυθεί !! Πάντως αν είναι όντως αυτό το πρόβλημα, έχει συζητηθεί άπειρες φορές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...