Προς το περιεχόμενο

gamespot + αξιοπιστια


wgibson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προ μηνος περιπου

ειδα στο ιστο-κομικ που παρακολουθω ,στο actiontrip.com

ενα στριπακι που κατηγορουσε το gamespot οτι τα "παιρνει" , στην περιπτωση του κομικ , για το assassin creed

εν τω μεταξυ τις προαλλες ειδα στο gamespot οτι το cod4 ειχε λαβει γυρω στο 8,5 (περιπου) ενω σημερα ειναι 9.0 με editors choice

 

μηπως κατι παιζει ?? γιατι το χα σε εκτιμηση το σιτε

 

 

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως εννοείς τη φάση με το παιχνιδι της eidos, kane and lynch?

 

Ο reviewer που το βαθμολογησε με ασχημη κριτικη πηρε ποδι, καθως η eidos που εριχνε τρελα λεφτα για διαφημισεις στο site εκανε παραπονα...

 

Εγινε ο χαμος εκεινες τις μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν ξέρατε ότι υπάρχουν συμφέροντα και οι εταιρίες πληρώνουν τα site για καλά review κλπ κλπ?και στα ελληνικά site γίνεται αυτό και το ξέρω από πρώτο χέρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάποιο παιχνίδι Mario στο Gamespot το είχαν θάψει και έγινε πανικός μετά και εμφανίστηκε με πολύ καλύτερο score ύστερα. Δεν θυμάμαι ποιο όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ρε παιδιά, όπως η περίπτωση του IGN με το PES2008. Εγώ προσωπικά δίνω βάση μόνο στα gamer reviews, απλά και μόνο επειδή είναι περισσότερα και όπως και να το κάνουμε 100 γνώμες έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα από μία. Αυτό το λέω γιατί δεν πιστεύω ότι υπάρχουν "επαγγελματίες" και "ερασιτέχνες" gamers, όπως δεν πιστεύω ότι υπάρχουν "επαγγελματίες" και "ερασιτέχνες" κινηματογραφόφιλοι κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1, μονο ο,τι λενε οι gamers, δλδ εμεις, μετραει.

 

Vasika pistevo h dokimi tou demo enos game einai enas poli kalos tropos aksiologisis sin ta tou comunity.En oligis makria apo corporate site/entipa. Pantws to actiontrip einai apo ta aksiologotera site tou xorou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gamespot έχει πάρει την κατιούσα εδώ και πολύ καιρό.

Στα ξένα forums το κράζουν γιατί τα reviews που δίνουν είναι στραμμένα στα γραφικά και στο online. Αν κάποιο παιχνίδι δεν έχει τίποτα από αυτά τα δυο αλλά είναι αξιόλογο,τρώει γερό θάψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι "ειδικος"ουτε ψαγμενος gamer αλλα οσον αφορα τα shooters -που τα παρακολουθω -το θεωρω το πλεον αξιοπιστο site κ το εμπιστευομαι (αναφερομαι στο gamespot κ συγκεκριμενα σε pc versions παιχνιδιων)για αλλα genre δεν ξερω..κ δεν με ενδιαφερει κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου. Comments κοινών ανθρώπων που έχουν παίξει το παιχνίδι > οποιδίποτε περιοδικό/site. Πόσες φορές έχω παίξει παιχνίδι που είχε πάρει μέτρια βαθμολογία και για εμένα ήταν αριστούργημα; Ή πόσες φορές έχω παίξει κάτι το οποίο το εξυμνούσανε σε περιοδικό και έχω ξενερώσει με τη ζωή μου; Για το 2ο πάντος περισσότερες από πολλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...