Προς το περιεχόμενο

σωστε με παιδια!


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

den einai to kyriws 8ema h mnhmh alla paizei rolo...oxi mono sto crysis alla kai se alla games eidika otan paizeis me energopoihmeno to AA/AF kai me ola ta settings sto terma

ase de otan pas se analysh 1600x1200 pou oi diafores fainontai akoma perissotero...

kai me tis times pou exoun oi 22ares mhn mou peis oti einai ligoi autoi pou exoun tetoies analyseis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δειτε παιδες,,,εχω μια οθονη iiyama με αποκριση 2σεκοντς πολυ καλη 17" οποτε αφου ειναι και χριστουγεννα δεν ειναι η ωρα για τσιγκουνιες της ταξης των 15-20 ευρο...θα παρω την 512 και πιστευω στην 17 να ειναι ικανοποιητικα..ετσι κι αλιως σπανια παιζω παιχνιδια τετοιας ταξης..συνηθως ειμαι προς call και counter αλλα οπως ειπε ο ThReSh ας παρω κατι με προοπτικες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε ,μπαινω σε αλλο μεγαλο διλλημα...εχω τωρα 30 ευρο και οι γονεις μ θα μ δωσουν 170..μπορω να τα δωσω ολα και να παρω την 3870 αλλα ειμαι με 512 μνημη..αυτα τα 30 τα κραταγα για να παρω 1γβ μνημη..τι να κανω...να παρω την 3850 και 1γβ ραμ ή να παρω την 3870 και να περιμενω 2 βδομαδες για να παρω 1γβ ραμ?εσεις παιδια τι θα κανατε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ειμαι στο ακριβως ιδιο διλημα(με λιγα παραπανω λεφτα..)και + ολα αυτα εχω να παρω και ενα PSP.

Σε τι κατελυξα?

3850,1γβ DDR400 ram,PSP μεταχειρησμενο(εκτος αν καταφερω την γιαγια μου να μου δωσει απο την συνταξη της)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αν ειναι για 2 εβδομαδες μονο περιμενε και παρε την μνημη τοτε, η μνημη σου ειναι πραγματικα λιγη ειδικα για καινουργια παιχνιδια, απο επεξεργαστη τι εχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ειμαι στο ακριβως ιδιο διλημα(με λιγα παραπανω λεφτα..)και + ολα αυτα εχω να παρω και ενα PSP.

Σε τι κατελυξα?

3850,1γβ DDR400 ram,PSP μεταχειρησμενο(εκτος αν καταφερω την γιαγια μου να μου δωσει απο την συνταξη της)

 

axaxaxa vresi tin grioula tha dagkosis;:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...