Προς το περιεχόμενο

PS3 HELP


tsak4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθως ετοιμαζομουν να αγορασω το ps3 60giga που βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο, ακουσα οτι για να παιζει τα ps2 games πρεπει να γινει firmware update, και καθε φορα που θα βαζω-βγαζω ενα παιχνιδι του ps2 θα πρεπει να ειναι κλειστο το ps3 γιατι θα κολλησει και θα χρειαστει να το στειλω για επισκευη. Ισχυει κατι τετοιο; και τελικα αξιζουν τα παραπανω λεφτα για το ps3 60g σε σχεση με το 40αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθως ετοιμαζομουν να αγορασω το ps3 60giga που βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο, ακουσα οτι για να παιζει τα ps2 games πρεπει να γινει firmware update, και καθε φορα που θα βαζω-βγαζω ενα παιχνιδι του ps2 θα πρεπει να ειναι κλειστο το ps3 γιατι θα κολλησει και θα χρειαστει να το στειλω για επισκευη. Ισχυει κατι τετοιο; και τελικα αξιζουν τα παραπανω λεφτα για το ps3 60g σε σχεση με το 40αρι?

 

 

Γινε λιγο ποιο κατανοητος τι εννοεις πρεπει να ειναι κλειστο το ps3 για να να μην κολλησει?Καλυτερη επιλογη ειναι 60giga αφου παιζει και τα ps2 παιχνιδια.Firmware update πρεπει να κανει με το νεοτερο firmware για να παιζεις και τα ps2 αλλα και τα νεοτερα ps3 games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχην ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση

@Mr_Terror το εγραψα ακριβως οπως μου τα ειπε ο πωλητης, μαλλον εννοουσε να το κλεινεις και να το ξανανοιγεις προτου βαλεις ps2 παιχνιδι.

@Slay και εγω πρωτη φορα το ακουσα απο τον πωλητη και μου φανηκε περιεργο και σκεφτηκα να ρωτησω εδω μηπως ξερει κανεις τπτ, αλλα μαλλον #^#$% μου ελεγε για να μου πουλησει το 40αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...