Προς το περιεχόμενο

peter warcraft


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια έχω κάνει λογαριασμο για 10 μερες εχω φτίαξει χαρακτηρα αλλα με πεταει εξω μετα απο 3 + λεπτα γιατι? πρεπει να αγοράσω το original war of warcraft ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 mbps/s vivodi telefon+ router tilgin vood 452w αυτη την συνδεση έχω...για βοηθηστε γιατι εχω σαλτάρει....

 

μηπως πρεπει να ανοιξω καποια ports στο router? και ποιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιό πιθανό είναι μάλλον τα ports.

Μπές στο site της Blizzard ( του World of Warcraft) και ψάξε εκεί για τα ports.

Επίσης καλό θα ήταν να ανοίξεις και ένα ticket ingame για να σε βοηθήσει κάποιος game master (GM).

Στο menu στο game εκεί δίπλα απο το character, social κτλπ buttons έχει και ένα που λέγεται help, απο εκεί θα μπορέσεις να ανοίξεις ένα ticket για να σε βοηθήσει ένας GM (πρέπει όμως να είσαι μέσα στο game για να μπορέσεις να κάνεις chat μαζί του)

 

Ελπίζω να βοήθησα, αα και btw ελπίζω να μην rollαρες Night Elf hunter με name Legolaz-s γιατί ειδικά σε pvp server θα φάς το gankαρισμα τις ζωής σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιό πιθανό είναι μάλλον τα ports.

Μπές στο site της Blizzard ( του World of Warcraft) και ψάξε εκεί για τα ports.

Επίσης καλό θα ήταν να ανοίξεις και ένα ticket ingame για να σε βοηθήσει κάποιος game master (GM).

Στο menu στο game εκεί δίπλα απο το character, social κτλπ buttons έχει και ένα που λέγεται help, απο εκεί θα μπορέσεις να ανοίξεις ένα ticket για να σε βοηθήσει ένας GM (πρέπει όμως να είσαι μέσα στο game για να μπορέσεις να κάνεις chat μαζί του)

 

Ελπίζω να βοήθησα, αα και btw ελπίζω να μην rollαρες Night Elf hunter με name Legolaz-s γιατί ειδικά σε pvp server θα φάς το gankαρισμα τις ζωής σου :)

 

Ούτε να βάλεις στο όνομα σου σαν κατάληξη ούτε σαν πρόθεμα το Gr..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την βοηθεια μπορειτε που θα βρω τους server για δεν έχω λογαριασμο ακομα στο war of warcraft...μονο τον trial για 10 μερες κ οταν πάω να κανω play ολο update κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...