Προς το περιεχόμενο

vivodi parla parla, exete idea ti pezei?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

me phran thlefono sto magazi kai leei se synergasia me ton ote (edo mou fanhke periergo, na synergastei o ote gia na xasei pelath?) dinoun gia 1,5 mhna dokimastika me 14,5 euro, full astikes, yperastikes kai kana 40% meiosh pros kinhta, kai ola ayta xoris pagio ote. Meta apo auto to gyrnaei idio paketo thlefonias syn internet mexri 20mb me 17 kai kati ton mhna. Genikos exo akousei asxhma sxolia gia vivodi apo polous, alla to paketaki fenete oraio, malista mou eipe oti meta ton 1,5 mhna den exo ypoxreosh na peraso sto allo paketo kathos einai dokimastiko mono.

 

To thema mas einai mipos pao na mplekso asxhma me ayth thn etairia?? Epeidh einai sto magazi to thlefono den thelo na meino xoris thlefono an kai mou eipe oti ousiastika sthn gramh den tha alaksei tipota, oute tha me kathysterhsoun. To internet den einai aparaithto sthn douleia kai apla to blepo san bonous sto paketo gia na mpeno kana net stis nekres ores. An to thlefono leitourgei me tis xreoseis pou lene kai to net kanei kana dimhno na brei porta gia na doulepsei den tha pethano kiolas. Dhladh an ontos tha plhrono 17,5 eyro ton mhna xoris pagia apo tora pou dino toulaxiston ena 50riko to mhna mono gia thlefono, den einai asxhma. H erothsh loipon einai ta kyria problhmata sthn vivodi einai to internet, ta disconects...ktlp h pezei na exo kai dysleitourgikh statheri thlefonikh gramh?

 

To exei balei kaneis to paketo?

 

Aaa mou eipe kai mia paparia otan thn rothsa an eide oti kalybomai apo to diktyo ths oti den tithete thema leei giati exei diktyo asyrmato pou kalybei pantou se olh thn ellada!!! Dhladh thelei na mou pei oti ta 20 mbps ta dinei se olh thn ellada?? Anyway, h allo katalabe, h me douleye. Pantos to thlefono tou magaziou po to tsekara sto site tous mou deixnei diatheismothta mono meso diktyou ote. Ara argotera anti gia 20mb tha perno 1 etsi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρλα πάρλα (ποίος νοήμων άνθρωπος σκέφτηκε αυτό το όνομα) είναι πρόγραμμα προεπιλογής φορέα , πάγιο οτε κοινώς και χρεώσεις βιβόντι. Όλα τα υπόλοιπα που σου αραδιάσανε είναι αβάσιμες π@π@ριες για να σε ψήσουνε να βάλεις πάρλα πάρλα (χαχα έλεος , τι όνομα είναι αυτό)....Κάλυτερα αγνόησε τους αν θες να χεις το κεφάλι σου ύσηχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εγινε το εξης κουφο, περνω πρωι πρωι τηλ. και με συνδεουν με το τμημα λογοριασμον. Εκει τους λεω οτι δεν θελω να προχορησει το πακετο που μου προσφερανε δοκιμαστικα. Μου λενε οτι εχω 2 επιλογες η να περιμενο να με παρει πισω οπως ειχε πει η κοπελια που μου μιλησε για να παρει επιβεβαιωση και να της πω οχι. Η αν εχει προχορησει και μου ερθουτν τα χαρτια να στειλο την αιτηση υπαναχορησης που ερχεται μαζι. Εκει τρομαξα οτι θα μπλεξο, αλλα ευτυχος με πηραν πισω τηλεφονο.

 

Λοιπον το περιεργο ειναι οτι ενω ημουν προετοιμασμενος να τους τα χωσο γιατι αισθανθηκα οτι μου ειπαν μισολογα, κοντεψε να υπογραψω και κανα 3χρονο συμβολαιο και να ζητησω και συγγνωμη λολ. Χεχε απλα η γυναικα υπευθηνη που με πηρε μου μιλουσε εντελως τσαντισμενα, ακουσον ακουσον τολμησα να ακυροσο το πακετο! κοντεψε να μου σπασει το τσαμπουκα λολ. Κοντεψε ειπα ετσι, αλλα περιεργο να ειναι τοσο εκενυρισμενη!!! Της λεω οτι μου ειπαν οτι θα κοπει το παγιο, αλλα εφοσον ειναι με προεπιλογη φορεα πως θα κοπει?? φυσικα μου λενε οταν περασο στο δικο τους ιδιοκτητο. Μα καλη μου μην εκνευριζεσε αλλα το τηλεφωνο μου οταν το βαζο στο site σας μου βγαζει οτι δεν εχω καληψη. Μα ποιος σας τα ειπε λεει αυτα, αφου θα εχουμε καληψη απο φεβρουαριο. Ναι βρε κουτο αλλα εγω το ακουο αυτο εδω και ενα χρονο, ολο αναμενεται συντομα μου βγαζει. Επεμενε αυτη οτι σιγουρα απο φεβρουαριο θα περνουσα στο δικο τους δικτυο. Ολο μου ελεγε μα ποιος σας τα ειπε αυτα και δεν ισχυουν εκενευρισμενα και μην λετε οτι σας παραπληφορησαμε και αλλα τετοια ομορφα. Εδω μου ειχε πει η κοπελα που με πηρε για την προσφορα, οποτε θελω να παρω για βοηθεια στο 13880 χωρις χρεωση και στο σαιτ λεει οτι εχει χρεωση 0,05 το λεπτο. Δηλαδη δουλεμα κανονικο.

 

ενιγουει, να μην πολυλογο δεν προχορησε καμια αιτηση, ελπιζο τουλαχιστον γιατι αυτοι ειναι τρελοι. Απλα δεν μπορουσα να ρισκαρο το τηλεφονο του μαγαζιου, αλλοιος μπροει και να το δοκιμαζα. Αλλα ρε πουστη μου αμα μπεις στο adsl.gr στο section ths vivodi 19 στα 20 τοπικ ειναι "μακρια απο βιβοντι," "με καθυστερησαν 6 μηνες", "επιτελους γλυτοσα και αλλα τετοια ομορφα". Οποτε που να παο να μπλεκο.

 

 

μπαι δε γουει, το κονεξ τωρα που πεσαν οι τιμες θα αλλαξει και για το κονεξ ταλκ? γιατι δεν βλεπω και πολα να λενε για το κονεξ ταλκ στο σαιτ τους. περιμενουμε καμια ανακοινωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...