Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικο+Υπερταση


phadomas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικά αποφεύγω το eshop σε hardware αγορές.

για λόγους που έχουν αναφερθεί πολλές φορές εδώ μέσα.

 

το Heroichi που αναφέρεις δεν ξέρω τι ρόλο παίζει, και γι'αυτό δεν το προτείνω. (μπορεί να είναι καλό)...

αυτά που σου προτείνω, γνωρίζω πως είναι καλά./

 

σου πρότεινα διάφορα για να διαλέξεις εσύ αυτό που πιστεύεις πως ταιριάζει καλύτερα στην περίπτωση.

 

από την στιγμή που είναι σε καλή τιμή, πες μου ένα λόγο να μην πάρεις κάποιο με περισσότερα από όσα πιθανόν να χρειαστείς watt! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζήτημα είναι οτι αν εχει προβληματικό δίκτυο η ΔΕΗ, ακόμη και ακριβό τροφοδοτικό να πάρει θα υπάρχει κίνδυνος ζημιάς.

 

Οσον αφορά το Heroichi windmill Pro στα 500W είναι καλό, αλλά με τα ίδια περιπου χρηματα παίρνεις το Etasis 650W ή το Zalman στα 600W το οποίο το έχω και εγω και ειναι πραγματικά αξιο psu.

 

Φιλε μου αυτο λεω κ εγω.οτι σκεφτομουνα καλυτερα ενα ups+τροφοδοτικο,παρα μονο του ενα τροφοδοτικο.απλως επειδη ισως να μην μπορει η δικια μ να δωσει παρα πολλα λεφτα(κοντα στα 200 για ups+τροφοδοτικο),ελεγα μηπως της παραγγελνα καποιο φτηνοτερο τροφοδοτικο.αλλα το θεμα ειναι οτι ακομα κ 400αρι να της παρω(που της κανει ανετα) εχει μικρη διαφορα απο τα 500αρια κ 600αρια π εχουμε αναφερει εδω.εκτος αν της παραγγελνα καποιο chieftec(μαζι με ups εννοειτε) που ειναι πιο φτηνα,αλλα οχι τοσο ποιοτικο οσο τα αλλα.δεν ξερω ειμαι λιγο μπερδεμενος γτ δεν πληρωνω εγω(μονο θα παραγγειλω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...