Προς το περιεχόμενο

Έχω ISDN ή PSTN?


planelover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι για το Double Play της HOL. Όμως δεν ξέρω ποιο πακέτο να αγοράσω. Κοιτάξτε εδώ Δεν ξέρω όμως ποιο από τα δύο να επιλέξω. Μου έχουν πει ότι άμα έχω PSTN line και αγοράσω gia ISDN, τότε δεν θα λειτουργεί

 

Πώς μπορώ να μάθω τι είδους line έχω?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι το netmod? Εγώ ένα Speedtouch 530 έχω. Παλιά νομίζω έμπαινα στο internet με PSTN.

 

Καλό είναι να μιλήσεις πρώτα με τους γονείς σου σχετικά...

Οι προσφορές έχουν καμιά φορά λεπτομέρειες όχι και τόσο ευχάριστες...

 

εάν εννοείς την ταχύτητα, ξέρω πως δε φτάνει τα 24 mbps. Όσον αφορά το τηλέφωνο, χρεώνονται μόνο τα κινητά. Τίποτα άλλο "πονήρο"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an exeis speedtouch 530 kai oxi 530i exeispstn. an exeis netmod spiti kai ola ta til xekinane apo auto to koutaki tou netmod exeis isdn.an ixes filtra se ola ta tilefona tote ixes pstn.to grafei kai o logariasmos pano dexia i thinkk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι για το Double Play της HOL. Όμως δεν ξέρω ποιο πακέτο να αγοράσω. Κοιτάξτε εδώ Δεν ξέρω όμως ποιο από τα δύο να επιλέξω. Μου έχουν πει ότι άμα έχω PSTN line και αγοράσω gia ISDN, τότε δεν θα λειτουργεί

 

Πώς μπορώ να μάθω τι είδους line έχω?

 

Ευχαριστώ

 

 

 

to double play tis HOL einai epi to pleiston PSTN. an exeis me ton OTE isdn tote girnas se pstn. I moni periptosi gia ISDN einai an exeis shared LLU me isdn tote mporei na se afisoun se isdn karta kai na theleis annex B. se kathe periptosi ginetai antikatastasi tou eksoplismou an iparksei lathos annex. dont worry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε για να ρωτάς μάλλον θα έχεις pstn... Το isdn το ενεργοποιείς εσύ και σου φέρνει ο ΟΤΕ μια συσκευή και έχεις δύο τηλεφωνικές γραμμές.

 

Ακριβώς ! Χλωμο να εχεις isdn και να μην το ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...