Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για κλείδωμα ενός φακέλου


katerina_a_86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το folder lock δεν μου άρεσε γιατι εξαφανιζει τον φακελο,εγω δεν θελω να το εξαφανιζει,θελω να φαινεται και οταν τον πατας να ζηταει κωδικο.Καμια πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω αλλα βαριεμαι,προτιμω να βρω καποιο που δεν θέλει κατι τετοιο.

 

Κάνε τον κόπο και πέρνα το .NET framework. Υπάρχουν τόσα πολλά προγράμματα που το απαιτούν εγκατεστημένο για να τρέξουν, ώστε αργά ή γρήγορα θα πέσεις πάνω σε παρόμοια περίπτωση. Χάρη στον εαυτό σου θα κάνεις. Επίσης αποκτούν τα υπόλοιπα μέρη του φόρουμ καλύτερη εικόνα για σένα ως χρήστη/ρια και ενδέχεται να προθυμοποιούνται στο μέλλον να ασχοληθούν πιο ενδελεχώς με κάποιο πρόβλημά σου. Κανείς δε θέλει να βοηθήσει κάποιον που δε βοηθά τον εαυτό του, είναι απλά χαμένος χρόνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Έαν δεν θες να κινείς υποψίες επειδή κλειδώνεις τον φάκελο και σε ρωτάνε τη μπορεί να έχεις μέσα , υπάρχει και το camouflage.

μόλις ζητησεις να το κάνεις camouflage του δίνεις πχ μια φωτο η ενα mp3 και όταν κάνεις διπλο κλικ στον φάκελο θα σου ανοιγει το τραγουδι ή φωτο που εχεις βάλει.

 

δες εδω

 

http://camouflage.unfiction.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν εξαφανίζονται τα αρχεία όπως γίνεται με τον Folder Lock δέν υπάρχει λόγος να καμουφλαριστούν. Δέν είναι ανάγκη να δώσουμε απολογία στον όποιον περίεργο γιατί υπάρχει ο Folder Lock στον υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει με πείσατε , θα το βάλω το .NET framework.

Όσο για το Folder Lock δεν μου άρεσε καθόλου.Δεν θέλω να κλειδώνω έναν φάκελο και να εξαφανιζεται.Έτσι δεν θα είναι εύκολα προσβάσιμος ούτε καν σε εμένα.Θέλω να τον πατάω και να ζητάει κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...