Προς το περιεχόμενο

2η ΚΑΡΤΑ ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ SLI


trelovet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους και καλές γιορτές !!

Εχω στον υπολογιστή μου την κάρτα GAINWARD NVIDIA 8800 GTS, 640MB 1.2ns DDR3, DVI-DVI, Golden Sample,(http://www.gainward.com/product/product_detail.php?products_id=98) από την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος , αλλά τώρα μου μπήκε η επιθυμία να αποκτήσω και μια δεύτερη σε σύνδεση SLI κι απ΄ότι ξέρω πρέπει να είναι ίδια !!:rolleyes: Στο ESHOP απ'όπου αγόρασα την πρώτη κάρτα μου είπαν ότι εξαντλήθηκε και δεν ξέρουν αν θα φέρουν ξανά !!!:mad:

Θέλω λοιπόν να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω αλλη κάρτα γι' αυτή την δουλειά , κι αν ναι τι πρέπει να προσέξω στην συμβατότητα !! Επίσης θα ήθελα κάποιες οδηγίες για το πώς θα κάνω τέλεια τη σύνδεση SLI !!

Tην δικιά μου κάρτα δεν την έχω δει σε κανένα άλλο ιντερνετικό κατάστημα στην Ελλάδα και δεν ξέρω , ούτε και είναι εύκολο να μάθω αν υπάρχει κάπου αλλού :fear:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

den a3izei SLI auth thn periodo...eidika me mia karta h opoia einai EOL (end of life) apo thn stigmh pou vghke h 8800 GT poso mallon twra me thn 8800 GTS 512mb...

kalytera na thn "skotwseis" kai na pareis mia G92x2 (2 chips sto idio pcb) pou vgainei to genarh h akoma kalytera na perimeneis tis nees kartes 9800 (nea genia) pou vgainoun fevrouario martio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prosoxi sthn agora kartas gia SLi. ena exeis vista ksexna to. Tha exeis ta nvld errors pou den exei vrethei lush mexri stigmhs.

Prosopika exw 2 8800GTX k th mia ths exw vgalei giati eixa polla errors. Perimene na vgoune kala drivers k meta pare 2h karta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...