Προς το περιεχόμενο

Περι Αντρικού Αρώματος....


AFANIS_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν τελείως άκυρο θέμα το ξέρω αλλά ψάχνω , ψάχνω , ψάχνω , ψάχνω....και τίποτα....

 

Ψάχνω εδώ και περίπου 2 χρόνια ένα άρωμα...δεν υπάρχει στα Hondos το έπερνα απο ένα πιο μικρό μαγαζί δεν μπορώ να το βρώ πουθενά....ούτε κάν στο google....

 

Το άρωμα είναι το Jiacommo είναι σε ένα τελείως μαύρο μπουκάλι και έχω φάει τον κόσμο να το βρώ...δεν μπορώ να βρώ ούτε εικόνα του στο νετ για να παραθέσω...

 

Υπάρχει κανείς σχετικός να δώσει καμια ιδέα....ή πληροφορία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks Santa....

Ho Ho Ho!

 

το τόπικ πλεόν δεν έχει λόγω ύπαρξης..

Έχει. Αν πάρεις από κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα, ενημέρωσε μας αν μείνεις ικανοποιημένος.

 

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
μπες και στο http://www.elisto.gr

το συκγεκριμενο αρωμα δεν το εχει,αλλα θα βρεις πολλα οικολογικα προιοντα και πιστοποιημενα σε πολυ χαμηλες τιμες........

Ρε φίλε που το ξέθαψες;! Αυτό το τοπικ είναι από τα περσινά Χριστούγεννα!!!! :X Last Christmas, you know? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες και στο http://www.elisto.gr

το συκγεκριμενο αρωμα δεν το εχει,αλλα θα βρεις πολλα οικολογικα προιοντα και πιστοποιημενα σε πολυ χαμηλες τιμες........

 

Ενταξει αρκετα το διαφημησες...

reported.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και φθηνά είναι εκείνα τα κυλινδρικά κουτάκια (Fa νομίζω) με αρώματα όπως μανταρίνι, λεμόνι:rolleyes:

 

Τρελός είσαι που θα πάρω Fa? Για σαπούνια μιλάω...

 

Fa=From Auschwitz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε που το ξέθαψες;! Αυτό το τοπικ είναι από τα περσινά Χριστούγεννα!!!! :X Last Christmas, you know? :o

 

καλα...εδώ το είχα ξεχάσει και εγώ που το άνοιξα......πάντως........συνεχίζω να αγοράζω απο τα e-shop που μου δώσατε....thanks παιδιά.....

 

p.s. σε 3 μήνες ......Χριστούγεννα ξανά............:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...