Προς το περιεχόμενο

Microsoft Notebook Laser 6000 Χάμστερ


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έχει κανένας σας αυτό το χαμστεράκι ; βλέπω έχει πολύ καλή τιμή για ασύρματο και laser αλλά με προβληματίζει που λέει οτι είναι για Notebook και λέω μπας και είναι καμιά μινιατούρα και δεν βολεύει να το χρησιμοποιήσεις σε desktop και κουράζετε το χέρι μετά από κάποια ώρα το έχει κανένας να μου πει εντυπώσεις ; πρέπει να πάρω ένα για ένα pc μου και λέω να πάρω για το δικό μου και να κάνω ντράμπα τα ποντίκια και στο άλλο pc να βάλω στο Microsoft Standar Wireless Optical Mouse

αν το έχει κανένας και μπορεί να βγάλει μαι φωτογραφία δίπλα σε κάτι συγκρίσιμο να καταλάβω τι μέγεθος έχει ακόμα καλύτερα

ορίστε και ένα λίνκ http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977931&product=792349

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα και εγώ στο google αλλά δεν με βοήθησαν πολύ βέβαια αυτή που έδωσες κάτι λέει :-) αλλά θα ήθελα να ακούσω και από κάποιον που το έχει :P γιατί είχα και ένα trust για notebook το οποίο με κούραζε μετά από κανένα 10λεπτο περίπου σαν αυτό ήταν αλλά αυτό το Microsoft μου κάνει για πιο μεγάλο αν συγκρίνεις με τον δέκτη του αριστερού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχει κανένας σας αυτό το χαμστεράκι ; βλέπω έχει πολύ καλή τιμή για ασύρματο και laser αλλά με προβληματίζει που λέει οτι είναι για Notebook και λέω μπας και είναι καμιά μινιατούρα και δεν βολεύει να το χρησιμοποιήσεις σε desktop

 

Το ειχα εγω και το μεγεθος του ειναι κανονικο αλλα δεν με ικανοποιουσε η αποκριση του...Ισως κατι εφταιγε σε μενα.Το ειχα πουλησει καινουργιο σε αγγελια εδω.

 

Πηρα το 5000 laser και ειμαι ικανοποιημενος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι μινιατούρα δλδ ; ωραία :P και μου αρέσει το άτιμο :-) το πρόβλημα σου έκανε ακριβός μπορείς να μας πεις ;

 

 

Σαν να τρεμοπαιζε ο δεικτης στην οθονη μου εκανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κουράζει αν το κρατάς για ώρα όμως ; αυτό με καίει πιο πολύ :-)

 

εμενα ναι αρκετα, γιατι εχω συνηθισει στο κανονικο μεγεθος που ειναι το δικο μου.

 

αντε παρε το και πες μας εντυπωσεις :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δούμε τι θα λέει Πέμπτη θα το παραγγείλω γιατί περιμένω πολλά πράγματα και θα μπερδευτώ με τα χρήματα και δεν είναι όλα δικά μου εν το μεταξύ αν στο πλαίσιο κάνεις παραγγελία πάνω άπω ένα εύλογο ποσό σε ευρώ μιλάμε οτι σε πρήζουν στα τηλέφωνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vatos μέχρι σήμερα έχω αλλάξει αρκετά ποντίκια (από σειριακό και PS2 μπίλιας '87 μέχρι Laser υψηλής ανάλυσης '07).

Από τότε όμως που η Microsoft βελτίωσε τα οπτικά της και δεν πηδάει ο κέρσορας του ποντικού, δεν την αλλάζω με τίποτε.

Λόγω δουλειάς χρειάζομαι την απόλυτη ακρίβεια από το ποντίκι με άμεση ανταπόκριση στην κίνηση.

Μόνο η Microsoft μπόρεσε να με ικανοποιήσει και για σταθερούς αλλά και για φορητούς Η/Υ. Η εργονομία τους δε είναι μακράν καλύτερη των ανταγωνιστών.

 

Καλή αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά διάλεξα microsoft γιατί είχα και εγώ αρκετά και εχω παρατηρήσει οτι τα ποντίκια τις τα απλά που έχει ήταν πολύ καλά για αυτό και πάλι έβαλα στο μάτι αυτό τώρα θα δείξει ελπίζω να βγει καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ κι από εμένα, κυρίως για το θέμα της οικονομίας μπαταρίας.

 

Στο microsoft έχω 2 ΑΑ μπαταρίες Ni-CD 800mAh κι έχουν μεγαλύτερη διάρκεια από τις 2 ΑΑ Ni-MH 1600mAh που έχω στο Trust ποντίκι. Όσο για την ακρίβεια στο δείκτη, είναι υποδειγματική, μόνο που μερικές φορές "χάνει" τα κλικ των πλήκτρων του ποντικιού μου. Αυτό ίσως γίνεται λόγω παρασίτων (κινητό τηλέφωνο & bluetooth headset) που βρίσκονται ανάμεσα στο δέκτη και το ποντίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...