Προς το περιεχόμενο

Αντιστοιχιση δισκου σε vista


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παω στους υπολογιστες του δικτυου μου και κανω δεξι κλικ - ιδιοτητες σε εναν απο αυτους για να κανω αντιστοιχιση δισκου αλλα δεν μου εμφανιζεται αυτη η επιλογη.Αν δεν κανω λαθος ετσι δεν την κανουμε ??? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi...deksi klik sto my computer-map network drive-kai browse sto network sou... an katalava kala afto ennoeis

2003646474656287238_th.jpg

 

 

Ευχαριστω αλλα θελω να αντιστοιχισω ολοκληρο pc σαν μοναδα δισκου και οχι ενα φακελο μονο.Σιγουρα το ειχα κανει αλλα μετα απο format ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me ton idio tropo ginete apla de tha kaneis share fakelo alla olo to disko!!!! sto browse tha sto vgalei me to idio eikonidio ...

 

 

Καλημερα και Χρονια πολλα.Οταν πατω το ονομα του υπολογιστη δικτυου το "ΟΚ" ειναι ενενεργο.Πρεπει να διαλεξω φακελο για να γινει ενεργο.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xronia polla!! sto ksanaleo giati de me katalaves....an kaneis share olokliro to disko...tha tov vgalei san olokliro fakelo....opos vlepeis stin foto mou..adi gia games kai music...esy tha deis to share disko sou san ena gramma.. p.x. D...afto itan...molis to kana gia na sigourefto...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xronia polla!! sto ksanaleo giati de me katalaves....an kaneis share olokliro to disko...tha tov vgalei san olokliro fakelo....opos vlepeis stin foto mou..adi gia games kai music...esy tha deis to share disko sou san ena gramma.. p.x. D...afto itan...molis to kana gia na sigourefto...

 

 

Το καταλαβα αλλα αυτο λεω κι εγω.Αν επιλεξω ολοκληρο το δισκο του αλλου pc το ΟΚ ειναι ανενεργο για να τον κανω share.Τελος παντων...Ενα parttion του αλλου pc το εκανα share για να κανω extract κατι σειρες που κατεβασα για την κορη μου.

 

Χρονια Πολλα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aaa nai einai giati prepei na pas sto advanced sharing...ekei tickareis to share...kai meta to vgazei...gia dokimase kai tha valo foto an den boreis.

 

 

Αdvanced sharing δεν βλεπω στην προηγουμενη διαδικασια ...Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2004123761250081176_th.jpg

 

 

 

Καταλαβα !!!! Μαλλον...Αυτο πρεπει να το κανω στο αλλο pc για να μπορω απο το δικο μου να το κανω share .

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...