Προς το περιεχόμενο

Razer stin ellada?


Lias4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera!8elw na mou peite pou borw na vrw proionta tis razer stin ellada? dld se pia katastimata borw na vrw... sigkekrimena psaxnw to "Death adder" (mouse tis razer) , "tarantula" (keyboard tsi razer) kai ta "barracuda" (headset tis razer)...

 

Plz peite mou an xerete...

 

Thx protakatavolika :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Death Adder και Tarantula tsekare stin "Γραμμη" (Στουρναρη) (http://www.grammi.gr το site για καποιο λογο ειναι down τωρα..) τα ακουστικα τωρα κομματακι δυσκολο να τα βρεις.. εγω τουλαχιστον δεν ξερω να τα πουλανε καπου. Καλες αγορες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το άσχετο αλλά αν το σκέφτεσαι σοβαρά και δεν ρωτάς έτσι για "ψάξιμο" τουλάχιστον τα ακουστικά - αν και τα υπόλοιπα αν διαβάσεις user reviews έχουν κάτι μικροπροβλήματα - είναι εντελώς άστοχη αγορά, με λίγα παραπάνω παίρνεις headset που χρησιμοποιούνται σε τηλεοπτικούς σταθμούς...που έχουν και μια Α μη σου πω και Β και Γ διαφορά ποιότητας έτσι...πιο ακριβά μόνο αυτά των ελικοπτέρων είναι ξέρω γω...

αν όντως το σκέφτεσαι ελπίζω να μη σε χάλασα, ξέρω πως είναι εμφανίσιμα τα προϊόντα της εταιρείας αυτής αλλά έτσι έχουν τα πράγματα, εκεί είναι η παγίδα να σε βάλει να πληρώσεις με το μάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε λέω πως δεν είναι καθόλου καλά - υποθέτω σε σχέση με τα υπόλοιπα που βρίσκεις σε καταστήματα η/υ θα σκίζουν - απλά λέω πως δεν όσο καλά όσο κοστίζουν

με την καμία δλδ δε νομίζω να τα δεις σε κανένα studio ποτέ, ενώ η τιμή τους προσεγγίζει τον επαγγελματικό χώρο

για την cs ομάδα δεν γράφει πουθενά ότι αυτοί ξέρουν από επαγγελματικά ακουστικά, gamers είναι υποθέτω και μπορεί απλά να τα προωθούν όπως οι καλύτεροι overclockers πολλές φορές προωθούν αντίστοιχα κομμάτια, πολλά guild forums έχουν ένα σωρό διαφημίσεις, χωρίς σώνει και καλά να συμβαίνει και σε αυτή την περίπτωση βέβαια, δεν το ξέρω

anyway για καλό έγραψα την ένσταση, έτσι πληροφοριακά, καλές αγορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, εάν ψάχνεις ποιότητα, δες κάποιο headset της logitech η της AKG,εάν δεν θες επαγγελματικά, εδώ είναι η σωστή ποιότητα (άποψή μου πάντα). Τώρα άμα θες να μοιάσεις την όμαδα CS εντάξει, αλλά προσωπικά,πιστεύω πως δεν λένε και πολλά, ειδικά με τόσα λεφτά πέρνεις και επαγγελματικό. Φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...