Προς το περιεχόμενο

απο vista σε xp


sukalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας..

 

Έχω την εξής απορία:Ενας φιλος έχει ένα λάπτοπ Toshiba και έχει εγκατεστημένα τα vista σε αυτο.Επειδη είναι celeron και γενικά είναι αργος του είπα να του βάλω τα xp.Όμως μου είπε οτι είχε ρωτήσει όταν το πήρε να του βάζανε xp και του είπανε οτι δεν έχουν βγει drivers για xp ..Λιγο περίεργο δεν είναι αυτο?Δεν υποτήθεται πως αφου τα xp ε'ίναι παλαιότερα δέχονται σίγουρα drivers απο όλα τα hardware?Ρωτάω για να σιγουρευτώ πριν βάλω του βάλω τα xp .Επίσης γίνεται να κρατήσω τα εγκατεστημένα προγράμματα απο τα vista και να τρέχουν με xp μετα την εγκατασταση?

Ευχαριστω...Καλές γιορτές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης γίνεται να κρατήσω τα εγκατεστημένα προγράμματα απο τα vista και να τρέχουν με xp μετα την εγκατασταση?

Ευχαριστω...Καλές γιορτές..

 

 

Αυτο απο οτι ξερω δεν γινεται...Οσο για drivers για τις συσκευες ψαξε στα site των κατασκευαστων.Χλωμο να μην εχουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δε γίνεται?Χλωμο να δω απο το site γιατι δε ξέρω ακριβως το hardware που χρησιμοποιήται.Ξερω οτι ειναι μαρκα toshibα ,celeron ..Αυτο που θα ήθελα να μάθω ειναι , αν υπάρχουν πάντα οι drivers που έχουν βγει στα vista και στα xp..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hardware μπορεις να το δεις με αυτο το προγραμμα

 

http://www.lavalys.com/

 

Μετα ψαξε για drivers.

 

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τη βοηθεια..το εχω το everest απλα δεν έχω πρόσβαση στο λάπτοπ του παιδιου αυτη τη στιγμη.οποτε απλα θέλω να ξέρω αν υπαρχει περιπτωση να ισχυει κάτι τέτοιο..αν ναι οκ.ακυρη η εγκατάσταση αλλιως μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...