Προς το περιεχόμενο

Vivodi DSLcube


Προτεινόμενες αναρτήσεις

kserei kaneis poso peripou kanei i vivodi gia na sou energopoihsei ena proplirwmeno paketo dslcube???

eimai ston 1,5 mina kai perimenw akoma!!!pali kala pou pianw polla wireless xwris asfaleia edw pou eimai kai exw internet alliws....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kserei kaneis poso peripou kanei i vivodi gia na sou energopoihsei ena proplirwmeno paketo dslcube???

eimai ston 1,5 mina kai perimenw akoma!!!pali kala pou pianw polla wireless xwris asfaleia edw pou eimai kai exw internet alliws....

 

Ενας φίλος περίμενε 3,5 μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμείς πόλεμο κάναμε πήγαμε και σε γραφεία της στο τέλος θύμωσε ο φίλος μου λέει ότι θα τους μηνύσει και αυτοί είπαν δεν μπορείς να μας κάνεις τίποτα και για όλα φταίει ο OTE (ευτυχώς τώρα που ήρθε 2mbps είναι αρκετά σταθερό και έχει καλές ταχύτητες αλλιώς...)

 

Αν ναι περιοχή: κέντρο θεσσαλονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

athina eimai.katw patissia.ypostirizei vivodi i perioxh.to eixa psaksei prin to kanw.i alitheia einai pws an den empaina wireless sto internet kai mou dimiourgousan tetoia provlimata me tis ilithies kathisteriseis tous tha eixa kiolas kanei akyrwsh.apla rwtaw etsi apo periergeia, na dw s'ayth thn toso pisw texnologika xwra poia apo oles aytes tis ypotithemenes etaireies einai i pio aneythinh..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kserei kaneis poso peripou kanei i vivodi gia na sou energopoihsei ena proplirwmeno paketo dslcube???

eimai ston 1,5 mina kai perimenw akoma!!!pali kala pou pianw polla wireless xwris asfaleia edw pou eimai kai exw internet alliws....

 

Φίλε καλησπέρα και χρόνια πολλά! Την απάντηση που σου δίνω την έχω γράψει αναλυτικότερα σε ένα άλλο θέμα (http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=229799&page=2)! Εν ολίγοις, η VIVODI και η κάθε εταιρεία παροχής υπηρεσιών Internet είναι υποχρεωμένη βάσει διατάξεων να ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σου εντός 15 εργάσιμων ημερών!Αν δεν το κάνει μπορείς να απευθυνθείς στην ΕΕΤΤ (http://www.eett.gr) και αυτοί θα σε καθοδηγήσουν!Νασαι καλά και καλές γιορτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα και χρόνια πολλά σε όλους. αν και εγω έκανα την σύνδεση πριν 1 χρόνο μπορώ να πω ότι είμαι από την μειονότητα των ανθρώπων που είναι ευχαριστημένοι με την vivodi. εγώ περίμενα 15 μέρες μόνο ενώ το αφεντικό μου στο σπίτι του έκανε την αίτηση πριν το καλοκαίρι και το αποτέλεσμα ήταν να τον συνδέσουν πριν 2 μήνες. καθυστέρηση δηλαδή περίπου 6 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόσεχε τι έγινε..

Ιούνιος 2006

κάνω αίτηση vivodi -> ενεργοποίηση σε 7 μέρες ακριβώς!!!

 

Ιούνιος 2007

κάνει ένας φίλος μου vivodi -> Σεπτέμβρη βαρέθηκε,πήρε τα χρήματα πίσω και αγόρασε Conn-x.

 

@@

Να τους πάρεις τηλέφωνο και ρώτα γιατί καθυστερούν.

λογικά δεν θα έχουν θύρες διαθέσιμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...