Προς το περιεχόμενο

Epilogi laptop


Charalambos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gia sas...psaxno na vrw ena laptop gia gaming.eimai meta3i tu toshiba satellite x200-15k, tu dell XPS M1730 kai tu HP Pavilion dv9690....i timi den me endiaferi katholu alla tha eithela tin voithia sas gia tin epilogi meta3i afton ton trion...ektos apo to performane thelw na lavw iposi kai to design kai diafora alla xaraktiristika pu exun afta ta 3 laptop giafto an mporite voithisteme stin epilogi...peite tis gnomeis sas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toshiba και Dell ειναι πολυ καλα, πολυ καλη καρτα 8700 GT

Το ΗΡ αστο καλυτερα πολυ ακριβο.

Βεβαια σε λίγο ερχονται καινουργια με την 8800GT.

Παντως εγω θα επαιρνα Toshiba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΗΡ αστο καλυτερα πολυ ακριβο.

Βεβαια σε λίγο ερχονται καινουργια με την 8800GT.

Παντως εγω θα επαιρνα Toshiba

 

Μας τα μπερδεύεις λίγο...Το ΗΡ είναι το πιο οικονομικό σε σχέση με τα υπόλοιπα κανει 1500 ευρώ και με την επέκταση εγγύησης στα 3 χρόνια πάει στα 1620 περίπου.

 

Το Toshiba έχει 2300!!!

 

@Charalambos : Αν έχεις τα ευρώ και γουστάρεις να παίζεις πάρε ένα PS3 ή XBOX360 και λίωσε στο παιχνίδι! Αν ψάνεις για παιχνίδια σε φορητό είσαι σε λάθος δρόμο. Περισσότερο από ένα χρόνο δεν θα το ευχαριστηθείς και μετά γιοκ. Με την κονσόλα θα παίζεις τα πάντα για 6-7 χρόνια.

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εγραψα σωστα εννοουσα οτι ειναι ακριβο για αυτα που προσφέρει και νομιζα οτι είχε 1899Ε. Sorry

Παντως εχεις δικιο τα Laptop δεν ειναι οτι καλυτερο για παιχνιδια αν και το δικο μου τα παιζει ολα πολυ καλά ακομα και το Crysis medium-low φυσικά

FS Xi 2428 1199E 3 χρονια εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...