Προς το περιεχόμενο

POWER INNOVATOR 450W P4 BULK Help Plz


BloodRider

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρω είναι Το ποιο γύφτικο και φθηνό τροφοδοτικό στην αγορά....αλλά επειδή έχω πάρει μία SAPHIRE RADEON 2600pro 512 PC-E και θέλει τροφοδοτικό 400watt και εγώ έχω 350watt πιστεύω θα μου τον κάψει....Και επειδή πρόχειρα έχω πάρει αυτή την κάρτα γραφικών(Καλοκαίρι παίρνω άλλη) δεν έχω και χρήμα και αναγκαστικά θα πάρω το ποιο φθηνό τροφοδοτικό(Το ποιο γύφτικο δηλαδή)---->http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700154

Θα μου κάνει καλή δουλειά τουλάχιστον.Θα κάνει στην μητρική μου? PlzzZz Απαντήστε...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα ρίσκαρα την υγεία του pcιου μου με ένα τέτοιο τροφοδοτικό! Καλύτερα πάνε σε κάτι τετοιο 25e παραπάνω δεν είναι και κανενα τρελό ποσο!

Ασε που και το 450αρι των 15 που σκέφτεσαι πραγματικα ουτε 350 δεν θα βγάζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα ρίσκαρα την υγεία του pcιου μου με ένα τέτοιο τροφοδοτικό! Καλύτερα πάνε σε κάτι τετοιο 25e παραπάνω δεν είναι και κανενα τρελό ποσο!

Ασε που και το 450αρι των 15 που σκέφτεσαι πραγματικα ουτε 350 δεν θα βγάζει!

Θα κάνει στην μιτρική μου?(Δες υπογραφή)...Θα κάνει θόρυβο άγριο αυτό που μου λες? (Καλά θα μου πεις τώρα από έναν του 20αρικου τι περιμένεις...αλλά από περιέργεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θόρυβο δεν κάνει! Εχώ εγώ το αντίστοιχο 500w και ούτε που ακούγεται! Βy the way όπως θα δεις και τις αγγελίες το δικό μου το πουλάω 30Ε αμα σε ενδιαφέρει pm (πως δεν το σκέφτηκα τοση ώρα????)!!!!

 

Από την στιγμή που η Μ/Β είναι ΑΤΧ μια χαρά κανει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι θόρυβο δεν κάνει! Εχώ εγώ το αντίστοιχο 500w και ούτε που ακούγεται! Βy the way όπως θα δεις και τις αγγελίες το δικό μου το πουλάω 30Ε αμα σε ενδιαφέρει pm (πως δεν το σκέφτηκα τοση ώρα????)!!!!

 

Από την στιγμή που η Μ/Β είναι ΑΤΧ μια χαρά κανει!

Οκ...άμα τυχόν...αλλάξω γνώμη θα σου στείλω pm!!!!Ευχαριστώ για βοήθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...