Προς το περιεχόμενο

Δεν μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια κ χρονια πολλα.εχω το εξησ προβλημα.μετα απο μια διακοπη του τηλ χτεσ δεν μπορεσα να ξανασυνδεθω στο ιντερνετ.ενω το λαμπακι του μοντεμ τησ γραμμησ αναβει κανονικα δεν δεχεται το user name k password που εχω.δεν κανω λαθοσ τα γραφω σωστα και το εχω δει και με την οτενετ κ μου ειπαν οτι οι κωδικοι ισχυουν κανονικα.επισησ δεν μπορω να συνδεθω ουτε με [email protected] k password otenet.και στισ 2 περιπτωσεισ μου βγαζει σφαλμα 691.καμια ιδεα?εκανε ενα update sta windows μηπωσ κατι απο εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κάνεις αυτό:Αν έχεις USB modem κανε απενγκατασταση και εγκατάσταση ξανά τα drivers αν έχεις router κανε του ένα reset με το κουμπί από πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κάνεις αυτό:Αν έχεις USB modem κανε απενγκατασταση και εγκατάσταση ξανά τα drivers αν έχεις router κανε του ένα reset με το κουμπί από πίσω

 

Τα εχω κανει αυτα.εκανα ρισετ στο λινκσισ,δοκιμασα κ το απλο μοντεμ αλλα τπτ.απο την οτενετ μου ειπαν οτι τα δοκιμασανε σε δικο τουσ μοντεμ κ μπαινει κανονικα.απενεργοποισα το αντιικο αλλα τπτ.δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.υπαρχει περιπτωση να ειναι ιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχει προβλημα η γραμμη αν κ το μοντεμ συγχρονιζει κανονικα.εκανα κ φορματ κ παλι τα ιδια.δεν μπαινει.μπηκα με τουσ κωδικουσ με πστν κανονικα.δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω.το δηλωσα βλαβη στν οτενετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια βρεθηκε το προβλημα.ειχα κανει αιτηση για το ιδιοκτητο τησ φορθνετ οποτε το σαββατο περασα σε αυτο κ για αυτο το λογο διακοπηκε το σταθερο για 2 ωρεσ.επρεπε να το καταλαβω απο το οτι το μοντεμ συγχρονιζει στα 8000.το κακο ειναι οτι ακομα δεν εχουν ενημερωση στην φορθνετ οποτε δεν εχω συνθηματικο κ πασγουορντ.ζητησα ενα ντεμο κ μου ειπαν οτι θα ερθει μνμ στο κιν μου αλλα τπτ.καλη χρονια σε ολουσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...