Προς το περιεχόμενο

Call of duty 4: Προβλημα!!!!


kokas08

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν θα κάνεις τα παρακάτω..

 

001sm2.png

 

Τρέχεις το πρόγραμμα και πατάς New..

 

002xd9.png

 

Στη συνέχεια πάτα image και Open..

οπού και θα βάλεις την εικόνα του χειριστηρίου σου που θα την βρεις εδώ

 

003fp2.png

 

004ys0.png

 

Μετά πατάς Sticks και τσεκάρεις εκεί που λέει enable ολοκληρώνεις τον αυτόματο οδηγό που θα σου εμφανίσει και στην συνέχεια τσεκάρεις το άλλο enable ακολουθώντας πάλι το αυτόματο οδηγό.

 

005wc7.png

 

Στην συνέχεια πατάς εκεί που λέει DPad και τσεκάρεις το enable ακολουθώντας ξανά τον αυτόματο οδηγό

 

006fy7.png

 

Μετά πατάς εκει που λέει Buttons εδώ θα βάλεις όσα κουμπιά δεν προστέθηκαν στα προηγούμενα βήματα..

 

007me3.png

 

Στη συνέχεια πατάς εκεί που λέει Triggers για ακόμη μία φορά θα πατήσεις enable ακολουθώντας πάλι τον αυτόματο οδηγό που θα σου εμφανίσει.. (οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν θα τα βάλεις στο προηγούμενο βήμα γιατί θα τα ορίσεις σε αυτό)

 

008yx3.png

 

Μετά πατάς Finish και Close

 

010zo9.png

 

Φτάσαμε στο κυρίως πιάτο..

Εδώ θα κάνεις κλικ στα διαφανές κουτάκια που φτιάξαμε στα προηγούμενα βήματα και θα επιλέγεις το πλήκτρο που τους αντοιστιχοί στο keyboard με βάση αυτά που έχεις ορίσει μέσα στο παιχνίδι.Ευκολάκι.

 

009jt1.png

 

Τέλος πατάς Save as... και είσαι έτοιμος

 

Α! Και για να μην μπερδεύεσαι μπορείς αυτά τα διαφανές κουτάκια που φτιάξαμε να τα σύρεις στα σημεία πάνω στην εικόνα που τους αντοιστιχοί.

Όπως στην παρακάτω εικόνα...

 

011sv1.png

 

 

Αυτό ήταν φορτώνεις το αρχείο που δημιούργησες αφήνεις το πρόγραμμα να τρέχει ανοίγεις και το game και βλέπεις πως ανταποκρίνεται στο κάλεσμα του gamepad:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην ειναι το σωστο topic αλλα εχω ενα προβλημα.Πηγα να παιξω στο internet μεσω Xfire.Καλα μεχρι εδω.Αλλα,παιζοντας επι μια εβδομαδα στο LAN mode,ειχα ανεβει στο level 21.Και φτανουμε στο τωρα.Πηγα να μπω σε εναν server και μου βγαζει ενα προβλημα "All your stats have been reset"...Και τρελαινομαι....:mad:

Τι μπορω να κανω για να παρω τα ranks πισω?Εκτος απο το να ανοιξω το αλλο pc και παιζω μονος μου για 10 ωρες?Οποιος με βοηθησει ειναι ο σωτηρας μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...