Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το Dvd Recorder μου


dimkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθώ να γράψω ένα αρχείο που κατέβασα από το internet το need for speed prostreet το οποίο είναι κοντά στα 5 gb.Aγόρασα από το κατάστημα του Γερμανού 3 dvd tdk double layer dvd+r 8x speed στην τιμή των 3.5 € το καθένα!!!!

να πω από την αχή ότι χρησιμοποιώ vista και αυτό το αντιγραφικό και το nero 7.

Πάω να γράψω το αρχείο αλλά μάταιος ο κόπος....Μου βγάζει την ακόλουθη εικόνα....

2004650756751762074_rs.jpg

 

Πάω να γράψω ένα game το οποίο είναι γύρω στα 6 gb αλλά αυτήν την φορά το έχω ήδη σε δισκάκι αλλά και πάλι μάταια....τα ίδια και τα ίδια....

 

 

Τι να φταίει ρε γμτ και δεν μπορώ να κάνω εγγραφή????

Όποιος μπορεί να σκεφτεί το οτιδήποτε τι να πώ ας το γράψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε την νεότερη έκδοση φίρμγουερ στο ρεκόρντερ σου http://www.sonynec-optiarc.eu/uploads/9v/Pw/9vPw7RAzVU0vxewUHZPaVw/FW_ND-4570A_103win.zip

 

και δοκίμασε να γράψεις με το ImgBurn. Το νέρο7 έχει πολλά προβλήματα και θα σου πρότεινα να το αντικαταστήσεις.

 

Απ'ότι λέει η ND-4570a Medialist, μόνο MCC Dual Layer (=Verbatim) υποστηρίζει, οπότε την άλλη φορά προτίμησέ τα.

 

Επίσης, κλείσε ότι άλλο πρόγραμμα τρέχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε την νεότερη έκδοση φίρμγουερ στο ρεκόρντερ σου http://www.sonynec-optiarc.eu/uploads/9v/Pw/9vPw7RAzVU0vxewUHZPaVw/FW_ND-4570A_103win.zip

 

και δοκίμασε να γράψεις με το ImgBurn. Το νέρο7 έχει πολλά προβλήματα και θα σου πρότεινα να το αντικαταστήσεις.

 

Απ'ότι λέει η ND-4570a Medialist, μόνο MCC Dual Layer (=Verbatim) υποστηρίζει, οπότε την άλλη φορά προτίμησέ τα.

 

Επίσης, κλείσε ότι άλλο πρόγραμμα τρέχεις.

 

ευχαριστώ για την απάντησή σου που μου έδωσες λύση στο πρόβλημα.Μόνο με το φιρμγουερ κατάφερα να καίω dvd double layer και με το nero 7.

Ευχαριστώ πολύ και Καλή χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...