Προς το περιεχόμενο

Mε ποιά προγράμματα;


kirdou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλή χρονιά.επειδή έχω μείνει λίγο πίσω θα ήθελα να μου πεί κάποιος με ποιά προγράμματα μπορώ να αντιγράψω αυθεντικά dvd;ειδικά τις καίνουργιες ταινίες που έχουν προστασία πως τις προσπερνάμε;με rip4 και decrypter θα είμαι οκ η θέλει και το shrink;ποια είναι πιο εύκολα και αξιοπιστα για να κανουν τη δουλειά;αυτα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το βρισκω ολοκληρο ομως αυτο....και μετα με τι το καις με decryper;και προφανος θελει και συμπιεση οποτε και shrink και γενικα μπερδεμα.κατι ποιο απλο να κανει δουλεια δεν υπαρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το any dvd ανοιγεις το shrink πατας open disc σου κανει αναλυση και μετα πατας back up, στο αποθηκευει στον σκληρο και μετα μονο του το καιει στο dvd που θα βαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To RipIt4Me είναι με διαφορά το καλύτερο. Τα τελεταία DVD είναι εξοπλισμένα με copy protections όπως ARccOS and RipGuard DVD που προγράμματα σαν το DVD Shrink ή το DVD Decrypter δεν μπορούν να τα βγάλουν πέρα. Τότε έρχεται το RipIt4Me που έχει επιπλέον και την επιλογή του 1 click και τα κάνει όλα αυτόματα για σένα.

Ρίξε μία ματιά παρακάτω

 

http://www.my-guides.net/en/content/view/34/26

και

http://forum.stuff.gr/viewtopic.php?t=6996&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=158ba355730145c799f3f068ef1afb88

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εκανα αναλυση και back up με το shrink αποθηκευτηκε στον σκληρο μου δισκο η ταινια και τωρα που παω να το ανοιξω για να το καψω μου γραφει οτι τα windows δεν μπορουν να το ανοιξουν

το αρχειο γραφει ISO τι δεν εκανα καλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το βρισκω ολοκληρο ομως αυτο....και μετα με τι το καις με decryper;και προφανος θελει και συμπιεση οποτε και shrink και γενικα μπερδεμα.κατι ποιο απλο να κανει δουλεια δεν υπαρχει;

 

Με το any εγώ χρησιμποποιώ το clone dvd που κάνει μια χαρά την δουλειά του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dvd shrink παρολα τα χρονακια του εξακολουθει να παραμενει κορυφαιο. Για να μην υπαρχουν προβληματα με καποιεσ νεεσ προστασιες που εχουν τα dvd καλυτερα να πατατε reauthor kai απο εκει να επιλεγετε μονο το main movie για επεξεργασια (αν ακομα και εκει υπαρχει προβλημα βαλε το dvdfab decrypter που ενημερωνετε συνεχεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...