Προς το περιεχόμενο

Tape to pc recording HELP!!!!!!


nik7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re pedia epidi den vrika kati sxetiko sto search mporite na mou pite(osoi to exoun kani)pos tha kano record mia kaseta sto pc mou apo kasetofono?istera pos tha tin xoriso se kommatia?kai iparxi tropos na ftiakso ligo tin piotita?to telefteo den me poliendiaferi aplos rotao an ginete!oso gia karta ixou exo tin live player(exei line in)<BR>kai exo kai kalodio gia na enoso tin eksodo tou cassete player me tin karta!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia na grapseis apo kaseta sto PC efoson exeis Live! mporeis na syndeseis thn line out tou kasetofonou sto line in ths kartas kai meta afou anoixeis to creative recorder na arxiseis thn egrafh. twra to wav pou tha prokupsei mporeis na to epexergasteis me kapoio programma (px soundforge) kai na to xwriseis se komatia klp. mporeis akoma na to kaneis mp3 (me audiograbber px). Yparxoun kai kapoia programata gia beltiwsh alla kala alla oxi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks re file alla gia pes pio protinis gia na kano epeksergasia?to soundforge ine kalo?an nai pia ekdosi na katevaso?episis pia programata ine kala gia veltiosi ixou???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to ma05860 file nik7 einia o kodikos mou stin sxoli mou.Opoios einai stin idia kserei poli kala-vlepe vdellas-.Twra auto gia to line out se rwtisa giati kai egw den exw kanena kasetofonaki pou na exei line out.Den eimai sigouros alla nomizw oti an pas se kapoio magazaki me ilektronika kapoio kolpo tha exoun gia na sou baloun kapoio line out stin eisodi gia ta akoustika.Pantws mia wraia idea einai na sindeseis kai tin tileorasi me tin karta ixou kai mesw tou cool edit pro na grafeis oti tragoudi theleis apo tv.An i tv exei scart apo pisw tote ginetai na baleis mia ypodoxi me line out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episis an den kano lathos ma05860(ti ine ayto)to mic in ine gia na dexete ixo mporis na to sindesis sta phones alla tha exeis monofoniko ixo diladi tha akous mono apo to deksi ixio!!!to prospathisa kai tora psaxno gia kasetofonaki se olo mou to spiti pou na exei line out!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ama syndeseis ta phones tou kassetofonou me to line in ths soundblaster thn eanes thn douleia sou...<BR>paizei me tis stathmes tou mikth kai epexergazeis me cool edit pro.... an to psaxeis to programma kanei pollaaaaaa....<BR>mporeis na kopseis to fisima na kopseis ta tracks kai na ta arithmiseis, ktl ktl...<P>Respect Insomniacs....keep sharing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h monh diafora pou exei h exodos gia ta akoustika apo line out einai h stathmh tou hxou. synhthws an ta baleis to voloume sto terma einai san ta epipeda ths lineout. dokimase . to monofwniko den dikaiologeitai, h ftaiei to oti exeis mono foniko kalwdio h exeis xeskismeno walkman kai den kanei kalh epafh to jack me to bysma, opote akous mono ena kanali

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by nik7:<BR><STRONG>pos pezis me to mikti?giati ego to sindesa opos akrivos les alla ixa ixo mono apo deksia!episis pos kovo ta tragoudia?</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><BR>gia rikse kai mia matia sto kalodio poyxrisimopoieis mporei na einai monofoniko kai oxi stereo!!!<P> wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...