Προς το περιεχόμενο

Νεο κινητο


hello_moto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια και καλη χρονια.Θα η8ελα να μου προτεινετε ενα κινητο Nokia ή Sony μεχρι 300?.Ειδα και το HP 514 smartphone.Ακομη πιο πολυ κλινω σε Ε65 ΝΟΚΙΑ ή κ810.Πειτε μου γνωμες.

 

 

 

*θα αγοραστει με συνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Από αυτά που προτείνεις στην αρχή...

Αν θες κινητό μουσικό με super κάμερα, απλό στην χρήση κλπ κλπ πάρε το Sony k810

Αν θες κινητό που να είναι κ mini-pc (όσο μπορεί) να παίρνει άπειρες εφαρμογές και να κάνει "παπάδες" (έχει κ WiFi!!!) πάρε το Ε65. Απλά αν πάρεις το Nokia να ξέρεις ότι θα αφιερώσεις χρόνο μέχρι να το φέρεις στα μέτρα σου και να το κάνεις λειτουργικό (εγώ έχω το Ε50 κ το έχω λατρέψει).

Για το HP... έχει μικρότερη ανάλυση και από τα 2, δεν έχει WiFi και γενικά είναι ένα smartphone με κανονικό πληκτρολόγιο, χωρίς οθόνη αφής, χωρίς WiFi. Εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα. Έχω λειτουργήσει παρόμοια smartphones (ένα παλιό της Qtek) και δεν ήταν καθόλου βολικό. Το συγκεκριμένο λογισμικό θέλει μεγάλη οθόνη και γραφίδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το se k550i που προτείνει κάποιος πιο πάνω,είναι καλό κινητό και σε καλή τιμή αλλά τα πλήκτρα του δεν είναι καθόλου βολικά.

 

Το k810i είναι πολύ καλό κινητό,αλλά δεν μου αρέσουν τα πλήκτρα του(προσωπική άποψη).

 

Εγώ θα προτείνω το k800i ,από e shop 200E,πολύ καλή τιμή και μια χαρά κινητό.Το έχω δει και από κοντά και είναι ότι το καλύτερο σε αυτή τη τιμή για μένα.Σου μένουν και ρέστα να τα κάνεις ότι θες.

 

Ps:Εννοείτε ότι και τα άλλα 2 που αναφέρω(k550i,k810i) τα έχω δει και αυτά και γι αυτό λέω όσα λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...