Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Eset Smart Security firewall


player74

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω και 3 μερες κατι εχει γεινει και το firewall δε λειτουργει σωστα.

ενω δεν το εχω σε automatic filtering mode δεν μου εμφανιζει μηνηματα με προγραμματα που ανοιγω ή τρεχουν για εγκριση η αποριψη προσβασης (allow or deny).

λειτουργει μαλλον σαν automatic filtering mode καθως δεν βλεπω καποια αλλαγη οταν προσπαθω να αλλαξω τα mode.

εκανα απεγκαταστασεις πολλες, προσπαθησω να σβησω και καθε στοιχειο και μεσα απο registry για οσο γινετε καθαρη του επανεγκατασταση και τιποτα. οποια εκδοση κι αν δοκιμασα τα ιδια κανει "πειραγμενη" ή δοκιμαστικη.

ειχα και την 563 και την 621 καμποσο καιρο και δουλευε τελεια. εντελος ξαφνικα μετα απο κατι καθαρισμους που εκανα με το ashampoo win optimizer οσο αφορα τα startup entries κατι εχει παθει. δεν ξερω αν εγινε κατι λαθος εδω. δεν εχω βρει λυση ακομη κι αν καποιος ξερει κατι καλοδεχουμενη συμβουλη του.

για αποφυγη παρεξηγησεων με ενδιαφερει η πληρης χρηση του σαν eset smart security κι οχι μονο του eset antivirous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα υπολοιματα απο το norton internet security του οποιου το firewall το κεντρο ασφαλειας των vista το εβλεπε ενεργο. απεγκατεστησα το eset, εβαλα-αφαιρεσα ξανα norton και ξαναεκανα εγκατασταση eset. μονο ενα μυνημα μου εμφανισε για το utorrent και τιποτε αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...