Προς το περιεχόμενο

Wii Online


Commentator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ερωτηση μπορει να φαινεται χαζη αλλα δεν εχω ιδεα και θελω να μαθω.εχει καμια σχεση με τους κωδικους wii που εχετε στις υπογραφες μερικοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνε πιο συγκεκριμένος.

 

Τι θέλεις ακριβώς να κάνεις; Να μπεις στο internet μέσω του internet channel ή να χρισημοποήσεις κάποιο από τα forecast και news channel; Να παίξεις με άλλους online σε ένα παιχνίδι που έχεις αγοράσει; Τι ακριβώς;

 

Τα Wii codes που αναφέρεις στο δεύτερο Pοst σου υπάρχουν για να κάνεις add τους φίλους σου και να ανταλάζεται Miis ή να παίζετε μαζί κανένα παιχνίδι online (έαν εκείνο το υπόστηρίζει) και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνε πιο συγκεκριμένος.

 

Τι θέλεις ακριβώς να κάνεις; Να μπεις στο internet μέσω του internet channel ή να χρισημοποήσεις κάποιο από τα forecast και news channel; Να παίξεις με άλλους online σε ένα παιχνίδι που έχεις αγοράσει; Τι ακριβώς;

να παιξω online με αλλους

 

Τα Wii codes που αναφέρεις στο δεύτερο Pοst σου υπάρχουν για να κάνεις add τους φίλους σου και να ανταλάζεται Miis ή να παίζετε μαζί κανένα παιχνίδι online (έαν εκείνο το υπόστηρίζει) και άλλα.

Ωραια.Ευχαριστω για την απαντηση.Η συνδεση online ειναι απλη;Ποσα kbps ειναι καλο να χεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online με άλλους μπορείς να παίξεις μόνο σε κάποια παιχνίδια που εκείνα το υποστηρίζουν. Εγώ το online τώρα τελευταία για να παίξω με άλλους παίκτες το έχω χρισημοποιήσει μόνο στο medal of honor heroes 2.

 

Εγώ έχοντας ρυθμίσει την σύνδεση μου στο internet μέσω των Settings από το menu του Wii πήγα στο παιχνίδι, πάτησα στο online, συνδέθηκα στους servers της EA, έδωσα το email μου για να φτιάξω account (ευτυχώς δεν ήθελα τίποτα configure γιατί βαριόμουν) και άρχισα να παίζω.

 

Φυσικά, δεν έπαιζα με Έλληνες αλλά με όσους τύχαινε να είναι εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...