Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα??Για βοηθείστε λίγο...


tourist23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω να παρω το πολυμηχανημα της Canon ΜΡ610 αλλα μ'αρεσει και το Epson DX 9400F. Πειτε μου την αποψη σας..αλλα και οποιδηποτε αλλο πολυμηχανημα της ιδιας (ή και μεγαλυτερης) αποδοσης εχετε υποψην σας πειτε μου!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας δοκιμασει πανω απο 10 πολυμηχανηματα σε ολες τις γνωστες εταιριες θα σου ελεγα να παρεις CANON και ΜΟΝΟ CANON.

Η σειρα αυτη MP XXX της canon ειναι η καλυτερη που κυκλοφορει.

 

Εχω τωρα τον MP600 πριν ειχα τον ΜΡ500 τρομερα μηχανηματα.

 

Γνωμη μου ειναι να το παρεις με ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ και ειμαι κατηγοριματικος σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τον MP-600 και είναι τέλειος. Η φωτογραφική ποιότητα του είναι αξεπέραστη.

 

Μπορεί να είναι λίγο πιο ακριβά τα αναλόσιμα αλλά δεν έχει τα προβλήματα που έχω συναντήσει σε HP (να μην τραβάει το χαρτί, κτλ).

 

Επίσης είναι και διπλής όψης (για να μην σπαταλάμε και πολύ χαρτί όσοι έχουμε οικολογικές ανησυχίες ;) )

 

Ακόμα κοίτα και τον 600R που είναι ο 600 με δίκτυο (εμένα θα μου έλυνε τα χέρια). Λογικά σε λίγο θα βγει και ο 610R.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To MP610 είναι πολυμηχάνημα;

Έχει scanner; (ναι)

Έχει fax; (μάλλον όχι; )

Παίρνει XD cards; (μάλλον όχι; )

 

Εννοώ μην είμαστε απόλυτοι και αφοριστικοί... Πολυμηχάνημα ζητά ο georgia89...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάρτες μνήμης παίρνει για απευθείας εκτύπωση με προεπισκόπιση στην ενσωματωμένη οθόνη. Έχει και pict-bridge.

 

Ναι, αλλά όχι XD (οι μηχανές μου είναι olympus και fuji...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Card Direct Printing: CompactFlash ®, Microdrive, Memory Stick®, Memory Stick Pro™, SD Memory Card ®, MultiMediaCard™, and SDHC Memory Card, xD-PictureCard™¹, Memory Stick Duo™¹, Memory Stick PRO Duo™¹, RS-MMC™¹, miniSD™¹ and microSD™¹.

 

από το http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP610/index.asp?specs=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω επειδη το εχω ψαξει το ΜΡ610 πιστευω οτι ειναι πολυ καλο..αλλα θα κοιταξω και αυτο που μου ειπες..Σ'ευχαριστω..THX ολους οσους εστειλαν στο θεμα αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω επειδη το εχω ψαξει το ΜΡ610 πιστευω οτι ειναι πολυ καλο..αλλα θα κοιταξω και αυτο που μου ειπες..Σ'ευχαριστω..THX ολους οσους εστειλαν στο θεμα αυτο!

αναφερομαι στον 2007MM2007 που μου λεει για τον 610R

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

εχει βγει αυτος ο 610R και αν οχι, ξερουμε ποτε και σε τι τιμη θα κυμαινεται?

 

επισης, ειναι καλυτερος απο τον MP610?

 

υγ: μεχρι τωρα ειδα τον MP600R. αυτος ειναι καλυτερος απο MP610?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...