Προς το περιεχόμενο

Ελληνικός server cod4


padelis71992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πρέπει να οργανωθούμε και να δημιουργήσουμε greek server στο cod 4 εκανα καποιες αποπειρες αλλα τιποτα πρεπει να ανοιξω ports και βαριεμαι γτ ουτος η αλλος δεν εχω καλο upload παντως ας ψαχτουμε λιγο να φτιαξουμε

 

 

Υ.Γ : εκτος αν υπαρχει και δεν το εχω παρει χαμπαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιο πρόγραμμα για να βρίσκεις τους servers για το cod αλλά και όλα τα online παιχνίδια.

Αυτοί οι servers που σου έδωσα παραπάνω είναι <<σπασμένοι>> και δεν φαίνονται...

 

http://www.xfire.com/download/

 

Το xfire.Δημιουργείς account εύκολα και εγκαθιστάς το παιχνίδι.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία γιατι σε αυτους τους σερβερς που μου εδεικσε ο χλαπατσας σκ@τολαγκαρω....(και ειναι και ελληνικοι)...

ενω σε αλλους δεν λαγκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν μπαίνεις σε TDM που έχει 30-40 ή και 50 (έλεος) παίκτες,είναι φυσιολογικό να έχεις lag και ping και κόψιμο!

Στο κυρίως θέμα που διαπραγματεύεται τα του cod4 θα δεις πως κάνεις dedicated server.

 

Ο τίτλος όμως είναι λάθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε το θεμα ειναι πως το post του cod4 εχει πολεσ σελιδες και δεν θελω να κοιμηθω πανω στο πληκτρολογιο...:P απο το διαβασμα

οποιος ξερει την ακριβη σελιδα που λεει για dedicated server πειτε μου

τηνχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πλάκα στη πλάκα όπου και να παίξεις όλο και κάποιο Έλληνα θα πετύχεις. Άντε βουρ να γεμίσουμε τους ελληνικούς server's!! Δώστε τους στην δημοσιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκάνα αυτό πρέπει να εμφανίστηκε αλλα με 1024 ταχύτητα ποσους να σηκωσω? 6 παικτες? αν ναί γτ τόσους σηκώνα στο κοντ2 θα έιναι με λαγκ....αρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...